Moje srdcovky

Úvodní strana » Značky » R » RENLIVE

RENLIVE

Klíčovou roli ve filozofii RENLIVE F&F cosmeceuticals tvoří harmonie  použitých  čistých  rostlinných  extraktů. Produkty jsou vyráběny tak, aby se účinné látky dostaly v požadovaném množství do cílených míst kůže.

Termín „cosmeceuticum“ (cosmetic + pharmaceuticum) je považován v odborných kruzích za termín pro nejvyšší kategorii dermakosmetiky. Týká se jak surovin, tak technologie zpracování a představuje skutečný vrchol současných kosmetických možností. Produkty Renlive prochází přísným sledováním čistoty použitých složek se zachováním jejich léčebných vlastností. Díky tomu se produkty zařazují mezi  bioceutika.

Produkty jsou dermatologicky testovány, jsou hypoalergenní a jsou pravidělně podrobovány množstvím studií efektivity a nezávislým testům účinnosti. Výrobky obsahují několik patentovaných látek a jsou chráněné licencí. Ze složení jsou absolutně vyloučena kosmeticka "ředidla", silikony, parafíny, vazelína a další vedlejší produkty ropného průmyslu, které blokují průnik aktivních látek do pokožky. Užití konzervančů je zcela minimalizováno díky inovativnímu způsobu balení.

Přípravky obsahují vysoká procenta účinných aktivních látek. Pro přenos látek do spodních vrstev pokožky produkty Renlive využívají nanotechnologie, tedy přenos aktivní látky uvnitř nanosomu. Díky tomu jsou účinky přípravků 7x vyšší než při klasickém postupu. Tím je zajištěna maximální účinnost produktu s okamžitou pozitivní reakcí kůže.

Produkty Renlive jsou určeny jak na péči o pleť (aknózní pleť, ampule na povadlou pleť, sérum pro zesvětlení pleti), tak pro hýčkání celého těla (peeling, sérum proti striím nebo celulitidě, regenerační krém na prsa, přípravky proti padání vlasů...).

Více informací

U této značky momentálně nejsou žádné produkty

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám