Podrobné informace

Veterinární přípravek o obsahem l-theaninu. Tablety se sýrovou příchutí, připomínající psí granuli. Relaxis je určen psům pro rychlé zklidnění v případě bouřky, dělobuchů a ohňostrojů, cesty autem, návštěvy veterináře, výstavy, každodenních stresů apod.

Informace o produktu

Výrobce: ROTOP NUCLEAR ENGINEERING AND ANALYTIK, INC.
Značka: ROTOP
Kód výrobku: 200044
Kód EAN: 8594070860142
Držitel rozhodnutí: ROTOP NUCLEAR ENGINEERING AND ANALYTIK, INC.

Účinné látky
l-theanin

Relaxis je určen psům pro rychlé zklidnění v případě bouřky, ohňostrojů a dělobuchů, cesty autem, návštěvy veterinárního lékaře, výstavy, každodenních stresových situací apod. Barva, povrch, křehkost a velikost tablety připomíná psí granuli.

Přípravek Relaxis je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-theanín, která je obsažena v zeleném čaji. L-theanin je biolátka, která vyvolává relaxační reakci bez pocitu ospalosti. Svým účinkem na metabolizmus serotoninu a dopaminu přispívá k pocitu pohody. Užívání přípravku nevyvolává smyslovou otupělost, nemá sedativní či hypnotické účinky. Studiemi bylo prokázáno, že po podání l-theaninu začne mozek ve významné míře pracovat v hladině alfa vln (8-13 Hz). Účinek nastává asi 40 min. po podání a trvá několik hodin.

Užívání
Malé plemeno (do 25 kg) 1 - 2 tablety denně, střední plemeno (25-50 kg) 2 - 4 tablety denně, velké plemeno (50-75 kg) 3 - 6 tablety denně.

Složení
l-theanin, Lactomin 80%, celulosa mikrokrystalická, kroskarmelosa sodná sůl, stearan horečnatý, sorbitol, sýrová příchuť, hypromelosa.

Recenze (4)

Recenze produktu Relaxis CANIS (syrová příchuť) tbl.60

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (3)

100 %

Pejskům chutná.

(4) (5)

100 %

(5) (5)

100 %

(5) (5)

100 %

Dobrý přípravek pro zklidnění psů.

Diskuze

Diskuze k produktu Relaxis CANIS (syrová příchuť) tbl.60

Přidat nový příspěvek do diskuze