Moje srdcovky

Úvodní strana » Značky » R » REJUVE

REJUVE

Řady Rejuve Aura, Corporal, Essence, Harmonia, Interactiv a Refine jsou vyrobené v Itálii. Rejuve tvoří vlastní řady kosmeceutik určených pro ženy i muže. Slovo je vytvořené z termínu “rejuvenation“, tj. omlazení, obnovení vitality.

Omlazovací procesy se snaží o nápravu škod vzniklých probíhajícími léty nebo náhradou poškozených tkání novými. Rejuve představuje produkty, které zachovávají krásu, omlazují buňky a přináší celkově mladistvý vzhled.

Kosmeceutika obsahují kyselinu hyaluronovou  ve 3 různých molekulárních hmotnostech a tím je zajištěn přirozený průnik účinných látek do všech vrstev kůže. K tomu pomáhá i využití nanotechnologie, aktivních látek 3. generace. Mesoterapeutické koktejly, peptidy, vitaminy… to vše spoluvytváří jedinečnou kolekci produktů pro tvář, tělo, pro všechny typy pleti i věkové kategorie.

Péče o pleť obsahuje vysoce účinné aktivní látky, které vyživují, hydratují a s působení proti stárnutí kůže. Rejuve čerpá svou inspiraci z klinicky ověřených studií a používá vědecky prověřené aktivní látky s pozoruhodnou účinností. Aktivní látky pronikají přes kožní barieru do všech vrstev kůže, jak v případě  běžných kožních onemocnění a nedostatků, tak v případě poškození paprsky slunce, hyperpigmentace, předčasného stárnutí, akné nebo vrásek. Rejuve pečuje také o tělo. Pomáhá při celulitidě a striích, zpevňuje kůže a poprsí, nabízí krém na opalování.

Více informací

U této značky momentálně nejsou žádné produkty

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám