Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » R » RAID

RAID

 • Raid proti potravinovým molům 3ks Biocidní přípravek

  Raid proti potravinovým molům 3ks

  Akce

  2 dny

  Raid proti potravinovým molům slouží k monitorování problémů s moly. Nástraha působí přirozenou cestou až 6 týdnů. Neobsahuje insekticid, a proto může být umístěna v blízkosti potravin. Obsahuje atraktivní látku, která přivábí samčí moly. Jedinci se přilepí na papírový proužek s lepem a tím se přeruší reprodukční cyklus. Možnost použití proti molům napadajícím sušené ovoce, ořechy, výrobky z kakaa, mouky a pod. Varování Uchovávejte mimo dosah dětí. Složení Z, E-9,12-tetradecadien-1-yl acetate Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  102 Kč -16% 122 Kč

 • Raid spirála proti komárům (10ks/krab) Biocidní přípravek

  2 dny

  Raid spirály proti komárům insekticidní spirála pro domácí užití působí proti komárům až 8 hodin. Je lehce použitelná. Nezhasíná ve větru. Spotřebovává se podle potřeby. Účinná též na zahradách, na terasách, balkónech nebo při táboření. Použití: 1. Oddělte od sebe dvě spirály zabalené v obale. 2. Ohněte kovovou podpěru stojánku směrem nahoru. 3. Upevněte konec spirály s otvorem na hrot stojánku a zapalte ji na opačném konci tak, aby nehořela, ale pouze dýmala. Jedna spirála ochrání až 10 m2 ve větru. Silný vítr může snížit účinek. Upozornění: Během používání spirálu ničím nezakrývejte. Nenechávejte spirálu bez dozoru. Spirálu umístěte na nehořlavou podložku, například pod stůl či stoličku. Odstraňte nebo zakryjte terária, akvária, zvířecí a ptačí klece. Vypněte filtry u akvárií. Nepoužívejte v uzavřeném prostoru. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů na chladém, suchém a dobře větraném místě. Po manipulaci s výrobkem si umyjte ruce. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal. Při nadýchání odsuňte postiženého od zdroje expozice a zajistěte lékařské ošetření objeví-li se potíže. Minimální doba skladovatelnosti: 3 roky od data výroby uvedeného na obale. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení malachitová zeleň, hydrochlorid, transfluthrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  59 Kč -14% 69 Kč

 • Raid elektrický hubič hmyzu 1+10 Biocidní přípravek

  Raid elektrický hubič hmyzu 1+10

  Akce

  2 dny

  Sada Raid obsahuje: 1 x odpařovač 10 x Insekticidní přípravek proti komárům a drobnému létajícímu hmyzu. Polštářky lze používat i v obdobných odpařovačích. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení prallethrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  119 Kč -34% 180 Kč

 • Raid proti molům 2ks Levandula Biocidní přípravek

  2 dny

  Repelentní přípravek proti molům šatním s přírodní levandulovou silicí, zanechává příjemně provoněné oděvy. Přípravek působí až po dobu 4 měsíců. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení 0,15 g transfluthrinu ve 100 g přípravku, geraniol, dodecanal, pin-2 (10) -ene, d-limonene, 2,4-dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, pin-2 (3) -ene, coumarin, oct-1-en-3-yl acetate Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  82 Kč -15% 96 Kč

 • Raid elektrický náhradní náplň 30ks Biocidní přípravek

  Raid elektrický náhradní náplň 30ks

  Akce

  2 dny

  Insekticidní přípravek proti komárům a drobnému létajícímu hmyzu. Polštářky lze používat i v obdobných odpařovačích. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení prallethrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  139 Kč -18% 169 Kč

 • Raid závěs proti molům čerstvé květy 12 ks Biocidní přípravek

  2 dny

  Závěs uvolňuje příjemnou čerstvou květinovou vůni. Nezanechává skvrny na kašmíru, hedvábí ani vlně. Raid proti molům aktivní závěs čerstvé květy, insekticid chrání Vaše oděvy v zásuvkách i šatnících proti molům šatním. Impregnovaný papír s účinnou látkou poskytuje ochranu až 3 měsíce. Návod pro použití: Závěsy vyjměte z obalu a oddělte od sebe. Do každé zásuvky vložte jeden závěs. K dosažení co nejlepší ochrany, vyměňte závěsy po 3 měsících. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevylévejte do kanalizace. Používejte dle návodu. Uchovávejte mimo dosah otevřeného ohně. Nedotýkejte se přípravku. Po použití si umyjte ruce. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiva. Používejte pouze v místech mimo dosahu dětí a zvířat. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  82 Kč -15% 96 Kč

 • Raid komáři a mouchy náhradní náplň 1ks do odpařovače Biocidní přípravek

  Raid komáři a mouchy náhradní náplň 1ks do odpařovače

  Akce

  2 dny

  Insekticidní přípravek proti komárům a mouchám. Nová technologie kombinuje kompaktní odpařovač s koncentrovanou náplní bez parfemace. Jedna náplň vás díky nepřetržitému působení ve dne i v noci zbaví komárů a much po dobu 10 dnů na 24 hod. denně. Jeden odpařovač stačí pro místnost o velikosti do 20 m2, pro větší se doporučuje použít 2 a více odpařovačů. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení transfluthrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  149 Kč -18% 182 Kč

 • Raid elektrický tekutý náhradní náplň Biocidní přípravek

  2 dny

  Raid elektrická náhradní náplň tekutá s příjemnou vůní. Insekticidní přípravek. Po zasunutí do elektrické zásuvky začne tento elektrický odpařovač proti komárům okamžitě uvolňovat insekticidní páry s jemnou vůní, které hmyz dokonale zahubí. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení prallethrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  164 Kč

 • Raid proti komárům a mouchám odpařovač strojek Biocidní přípravek

  Raid proti komárům a mouchám odpařovač strojek

  Akce

  2 dny

  Nová technologie kombinuje kompaktní odpařovač s koncentrovanou náplní bez parfemace. Jedna náplň vás díky nepřetržitému působení ve dne i v noci zbaví komárů a much po dobu 10 dnů na 24 hod. denně. Jeden odpařovač stačí pro místnost o velikosti do 20 m2, pro větší se doporučuje použít 2 a více odpařovačů. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení prallethrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  204 Kč -20% 254 Kč

 • Raid 400ml MAX 3 v 1 lezoucí hmyz Biocidní přípravek

  Raid 400ml MAX 3 v 1 lezoucí hmyz

  Akce

  2 dny

  RAID proti lezoucímu hmyzu je insekticidní přípravek k hubení lezoucího hmyzu, který poskytuje díky nové receptuře ochranu ve třech úrovní: RAID zabijí lezoucí hmyz jako šváby, mravence, pavouky, rybenky, cvrčky okamžitě jakmile se dostanou do kontaktu s přípravkem. RAID se šváby ničí zároveň i jejich vajíčka. Místa ošetřená postřikem chrání před lezoucím hmyzem po dobu až 4 týdnů. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Extrémně hořlavý Dráždivý Složení butan, propan, benzinová frakce, propan-2-ol, cypermethrin, imiprothrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  104 Kč -17% 126 Kč

 • Raid proti molům 2ks Ceder Biocidní přípravek

  Raid proti molům 2ks Ceder

  Akce

  2 dny

  RAID sáčky proti molům je přípravek proti molům šatním ve skříních a zásuvkách s esencí cedrového dřeva. Kromě svého repelentního účinku, zanechá oděvy příjemně provonělé. Přípravek působí po dobu až čtyř měsíců. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 0,15 g transfluthrinu ve 100 g přípravku, cinnamyl alcohol, citronellol, geraniol, citral, d-limonene, coumarin, 1-(2,6,6,-trimethyl-1-cyclohexen-1-yl)pent-1-en-3-one Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  82 Kč -20% 102 Kč

 • Raid hubič létajícího hmyzu 400ml Biocidní přípravek

  Raid hubič létajícího hmyzu 400ml

  Akce

  2 dny

  Varování Extrémně hořlavý Nebezpečný pro životní prostředí Nádobka je pod tlakem Složení butan/propan, benzinová frakce, tetramethrin, permethrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  104 Kč -17% 126 Kč

 • Raid spray Max létající hmyz 300 ml Biocidní přípravek

  Raid spray Max létající hmyz 300 ml

  Akce

  2 dny

  Raid spray Max je účinný prostředek proti mouchám, komárům a jinému létajícímu hmyzu. Poskytuje dlouhodobou ochranu Vaší domácnosti. Balení obsahuje 300 ml přípravku. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Extrémně hořlavý Složení benzinová frakce (ropná), hydrogenovaná těžká; nízkovroucí hydrogenovaný benzín, butan, propan, isobutan, permethrin, prallethrin, tetramethrin Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  96 Kč -24% 126 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám