Podrobné informace

Psyllium má schopnost nabobtnat a zvětšit svůj objem až 40x, čímž vyvolá v žaludku pocit sytosti. Navíc upravuje peristaltiku střev.

Informace o produktu

Výrobce: WOLFBERRY S.R.O.
Značka: WOLFBERRY
Kód výrobku: 305811
Kód EAN: 8594158030245
Držitel rozhodnutí: WOLFBERRY S.R.O.

Jedná se o vyčištěné drcené slupky semene jitrocele indického nejvyšší kvality výhradně z oblasti Pujaba v Indii, které jsou vhodným vhodným pomocníkem při redukčních dietách mají mimořádnou vlastnost uvolňovat přírodní gelovou hmotu, této vlastnosti si lidé všimli již v dávné historii a tento efekt je dobře popsán například v Ajurvédské medicíně.

Jak se psyllium užívá?

1 až 2 čajové lžičky rozmícháme ve vlažné vodě, čaji, šťávě…, necháme 5 min působit a následně konzumujeme ráno či večer před jídlem. Psyllium je možné přidat do jogurtu či pečiva. Maximální denní dávka je 5 gramů. 

Nutriční hodnota psyllia je velmi nízká, jedná se vlastně o čistou vlákninu, která projde trávicím traktem. V současné době je konvenční strava na vlákninu velmi chudá, proto je psyllium velmi vhodným doplňkem stravy pro všechny kteří chtějí předejít civilizačním chorobám a zajistit si zdraví a čistotu celého organizmu. Psyllium neobsahuje lepek, není návykové a tudíž je vhodné také k dlouhodobému užívání. Lze je používat místo běžných projímadel s negativními vedlejšími účinky. 

Země původu: Indie.

Recenze

Recenze produktu WOLFBERRY Psyllium drcené 75 g

Diskuze

Diskuze k produktu WOLFBERRY Psyllium drcené 75 g

Přidat nový příspěvek do diskuze