Podrobné informace

Psyllium Dr. Popova podporuje správné a snadné vyprazdňování, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu.

Informace o produktu

Výrobce: Dr.Popov s.r.o.
Značka: DR.POPOV
Kód výrobku: 190534
Kód EAN: 8595058901901
Držitel rozhodnutí: Dr.Popov s.r.o.

Psyllicol PLUS s probiotiky, 100 g
Psyllicol PLUS je doplněk stravy s vysokým obsahem rozpustné vlákniny Psyllium Dr. Popova a probiotickými kvasinkami. Má svěží příchuť lesních jahod.

Obsahuje psyllium nejvyšší možné kvality (98%).
Psyllicol PLUS obsahuje unikátní probiotické kvasinky Saccharomyces cerevisiae var. Boulardii. V doporučené denní dávce Psyllicolu PLUS je obsaženo denní potřebné množství živých kvasinek.
Psyllicol PLUS je slazen sukralózou, odvozeným z řepného cukru. Má 650x vyšší sladivost než obyčejný cukr a je vhodná i pro diabetiky.
Psyllicol PLUS s probiotiky obsahuje Psyllium Dr. Popova.
Psyllium (Jitrocel indický – Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii.

Využívá se hlavně osemení (vyčištěné obaly semen – Plantago ovata husk).

Psyllium – surovina pochází z Indie.
Psyllium – rozpustná vláknina, vzniklá vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. V indické ajurvédě (tradiční indické medicině) se užívá přes 2 tisíce let.

Doporučené dávkování a způsob užití: 1-2 čajové lžičky (2,5-5 g) Psyllia Dr. Popova rozmícháme ráno, popř. i večer v 250 ml vody (možno ochutit) a důkladně zapijeme dalším šálkem tekutiny - vodou, bylinným čajem, ovocnou šťávou apod. Nejvhodnější je užívání nalačno nejméně 30 min. před jídlem. Maximální denní dávka je 5 čajových lžiček (12,5 g). Psyllium Dr. Popova lze také použít do polévek, omáček, jogurtů, jako součást müsli apod.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení::
Psyllium Plantago ovata - vyčištěné obaly semene jitrocele indického
inulin
probiotické kvasinky Lynside Pro SCB
regulátor kyselosti kyselina citronová
aroma
sladidlo sukralóza

Recenze (1)

Recenze produktu DR. POPOV Psyllicol PLUS s probiotiky 100 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (6)

100 %

výborná chuť

Diskuze

Diskuze k produktu DR. POPOV Psyllicol PLUS s probiotiky 100 g

Přidat nový příspěvek do diskuze