Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » P » PROENZI

PROENZI

Doplněk stravy Proenzi účinně působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře Na následujících řádcích se dozvíte více o příčinách a následcích onemocnění kloubů a o nepostradatelnosti výživy kloubů.

První příznaky snížené schopnosti regenerace kloubní chrupavky se začínají projevovat již okolo třicátého roku. Kloub tak postupně ztrácí na pohyblivosti, začínají se objevovat ztuhlosti kloubů a přicházejí bolesti. Mezi těmito degenerativními onemocněními kloubů se nejčastěji objevuje artróza. Mezi příčiny jejího vzniku řadíme nadměrnou zátěž a přetěžování kloubů (běhání na zpevněných cestách, zvedání těžkých předmětů) a také nadváhu. Významným faktorem při vzniku artrózy je i nedostatečný pohyb (kloub není pravidelně promazáván) a nevhodně zvolená strava. V mnoha případech za vznikem artrózy stojí i genetické předpoklady, vrozené špatné postavení kloubů a úrazy kloubů. Vhodně zvolená výživa tak našemu tělu přináší látky potřebné pro zachování přirozeného prostředí v kloubu.

Tablety Proenzi 3+ obsahují kolagen typu II, který je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky a vitamin C, jež je nezbytný pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky.

Více informací
Cena (Kč):

  • Proenzi Intensive 120 tablet Doplněk stravy

    skladem > 5 ks

    Proenzi Intensive k podpoře zdraví kloubů, chrupavek, vazů a šlach pro každodenní péči u osob středního a vyššího věku, protože je vhodné začít se o své klouby starat zhruba od třiceti let vhodný rovněž pro mladší osoby, které jsou vystavené zvýšené zátěži kloubů (sportovci, lidé s nadváhou, těžce fyzicky pracující) Obsahuje kombinaci 3 základních stavebních složek kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání, které jsou lidskému tělu vlastní kolagen typu II glukosamin sulfát  chondroitin sulfát Kombinace složek je odborníky hodnocena jako prospěšnější pro klouby než kolagen samotný. Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Mangan napomáhá normální tvorbě pojivových tkání.  Patentovaný BIOPERINE pro maximální využití živin Patentovaný BioPerine (extrakt z pepřovníku černého) – podpůrná složka přírodního původu, která zlepšuje vstřebávání některých minerálů, vitamínů a dalších látek až o 80 %*. *Číslo patentu US 5972382 A Proenzi - expert na kloubní výživu – vyvinul jedinečnou kombinaci látek v přesně vyváženém množství, které pomáhají Vašim kloubům, aby správně fungovaly a umožňovaly Vám zvládat i náročné každodenní úkoly. Na rozdíl od většiny tkání neobsahují kloubní chrupavky žádné cévy ani nervy. Skládají se z husté mezibuněčné hmoty s řídce rozptýlenými vysoce specializovanými buňkami zvanými chondrocyty. Pravidelný pohyb a dynamická zátěž jsou důležité pro udržení normálního metabolismu a funkce kloubních chrupavek. Je prokázáno, že nedostatečná kloubní aktivita vede k rychlejší degradaci chrupavek.   

    549 Kč -15% 649 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám