Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » P » PROENZI

PROENZI

Doplněk stravy Proenzi účinně působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře Na následujících řádcích se dozvíte více o příčinách a následcích onemocnění kloubů a o nepostradatelnosti výživy kloubů.

První příznaky snížené schopnosti regenerace kloubní chrupavky se začínají projevovat již okolo třicátého roku. Kloub tak postupně ztrácí na pohyblivosti, začínají se objevovat ztuhlosti kloubů a přicházejí bolesti. Mezi těmito degenerativními onemocněními kloubů se nejčastěji objevuje artróza. Mezi příčiny jejího vzniku řadíme nadměrnou zátěž a přetěžování kloubů (běhání na zpevněných cestách, zvedání těžkých předmětů) a také nadváhu. Významným faktorem při vzniku artrózy je i nedostatečný pohyb (kloub není pravidelně promazáván) a nevhodně zvolená strava. V mnoha případech za vznikem artrózy stojí i genetické předpoklady, vrozené špatné postavení kloubů a úrazy kloubů. Vhodně zvolená výživa tak našemu tělu přináší látky potřebné pro zachování přirozeného prostředí v kloubu.

Tablety Proenzi 3+ obsahují kolagen typu II, který je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky a vitamin C, jež je nezbytný pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky.

Více informací

Produktové řady

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám