Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » P » PROENZI

PROENZI

Cena (Kč):

Počet ks

Produkty této značky

 • WALMARK Proenzi 3+ dárkové balení 180+45 tablet ZDARMA : Výprodej Doplněk stravy

  WALMARK Proenzi 3+ dárkové balení 180+45 tablet ZDARMA : Výprodej

  Výprodej Akce

  skladem > 5 ks

  Výhody balení: od 14. 11. 2016 soutěž o trackové hole  45 tablet zdarma Proenzi 3 Plus obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát,Unique MSM® a nyní i ExPur complex, který je složen z kolagenu typu II a vitaminu C. Proenzi působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře. Pozitivní efekt přetrvává i po ukončení užívání, a to 2-3 měsíce. Účinky aktivních složek Kolagen typu II je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky. Vitamín C je nezbytný pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky. Složení Glukosamin sulfát 2 KCl (z korýšů), stearát hořečnatý (látka protispékavá), hydroxypropylmethylcelulóza (stabilizátor), talek, kolagen typu II, methylsulfonylmethan, fosforečnan vápenatý, polyfruktóza, triglyceridy, mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát, hrachový škrob, kyselina L-askorbová. Doporučené dávkování Dospělí 3 tablety denně (možno užít i najednou). Děti od 12 let 1 tabletu denně. Užívejte nejlépe po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců. Je možné i dlouhodobé užívání. Zbarvení tablety je způsobené použitím přírodní složky, není na závadu a nemá vliv na kvalitu přípravku.

  499 Kč -40% 829 Kč

Doplněk stravy Proenzi účinně působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře Na následujících řádcích se dozvíte více o příčinách a následcích onemocnění kloubů a o nepostradatelnosti výživy kloubů.

První příznaky snížené schopnosti regenerace kloubní chrupavky se začínají projevovat již okolo třicátého roku. Kloub tak postupně ztrácí na pohyblivosti, začínají se objevovat ztuhlosti kloubů a přicházejí bolesti. Mezi těmito degenerativními onemocněními kloubů se nejčastěji objevuje artróza. Mezi příčiny jejího vzniku řadíme nadměrnou zátěž a přetěžování kloubů (běhání na zpevněných cestách, zvedání těžkých předmětů) a také nadváhu. Významným faktorem při vzniku artrózy je i nedostatečný pohyb (kloub není pravidelně promazáván) a nevhodně zvolená strava. V mnoha případech za vznikem artrózy stojí i genetické předpoklady, vrozené špatné postavení kloubů a úrazy kloubů. Vhodně zvolená výživa tak našemu tělu přináší látky potřebné pro zachování přirozeného prostředí v kloubu.

Tablety Proenzi 3+ obsahují kolagen typu II, který je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky a vitamin C, jež je nezbytný pro zachování zdravých kostí a kloubní chrupavky.

Více informací

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám