Podrobné informace

Přípravek působí příznivě na funkci žaludku a střev.

Informace o produktu

Výrobce: NEOFYT
Značka: PHYTENEO
Produktová řada: Náročné Velikonoce
Kód výrobku: 112352
Kód EAN: 8594071270131
Držitel rozhodnutí: NEOFYT

Přípravek obsahuje extrakty pelyňku, vachty, hořce, meduňky a anděliky. Dále obsahuje mátovou, kmínovou, skořicovou a pomerančovou silici. Přípravek neobsahuje alkohol. Původní výrazně hořká chuť rostlinných drog je korigována tak, aby přípravek byl lépe přijímán i dětmi.

Dávkování: Při potížích dospělí 10 kapek, děti do 12 let 5 kapek třikrát denně před jídlem nejlépe do zhruba 150 ml vlažného čaje případně přímo na lžičku.

Přípravek se neužívá při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku, při těhotenství a kojení. Případný zákal je způsobený vysokým podílem rostlinných výtažků a nesnižuje jakost přípravku. Před použitím protřepejte. Uchovávejte při teplotě do 25oC a v temnu. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek je potravina pro zvláštní výživu- doplněk stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Složení: Artemisia Vulgaris, Menyanthes Trifoliata, Citrus Aurantium, Gentiana Lutea, Melissa Officinalis, Archangelica Officinalis, glycerin a hydroxymethylhydroxypropylcelulosa (zahušťovadlo), Menthae piperitae etheroleum, Cinammoni etheroleum, Carvi etheroleum, Aurantii amari floris etheroleum, benzoát sodný a sorbát sodný (konzervanty)

Obsah: 20 ml
Použitelnost 18 měsíců

Recenze (2)

Recenze produktu PHYTENEO Žaludeční kapky 20 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(10) (6)

100 %

Fungují spolehlivě

(6) (9)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu PHYTENEO Žaludeční kapky 20 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(8) (10) (0) 25/01/2016

Zdeňka P. - Phyteneo žaludeční kapky - zkušenost

vyzkoušela jsem už spoustu žaludečních kapek (i zahraničních) a musím říct, že kapky Phyteneo mi přijdou nejúčinnější. Oproti iberogastu mají mnohem rychlejší nástup účinku a přijdou mi silnější. Pomáhají i po těžkém jídle.

Vstoupit do diskuze