Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » P » PARAMAX

PARAMAX

Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

Neobsahuje

Počet ks

Jednotkové množství látky

Produkty této značky

  • PARAMAX Rapid 500 mg 30 tablet Registrovaný léčivý přípravek

    skladem do 24 hodin

    Složení léčivá látka: Paracetamolum 500 mg v jedné tabletě. Pomocné látky: Povidon, mikrokrystalická celulosa, sodná sůl karboxymethylškrobu, kyselina stearová 50%, magnesium-stearát.   PARAMAX Rapid 500 mg tablety neobsahují barviva, laktózu, sacharozu ani gluten   Indikační skupina: Analgetikum, antipyretikum Charakteristika Léčivá látka přípravku Paramax Rapid je paracetamol. Paramax Rapid tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Paramax Rapid nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. PARAMAX RAPID je na trhu k dispozici v ekonomicky výhodném 30tbl. balení. Každá tableta má půlicí rýhu, snadno si tak můžete zvolit dávku 250mg paracetamolu.   reg.č.SUKL: 07/ 530/05-C Lék k vnitřnímu užití! Čtěte pozorně příbalovou informaci!

    34 Kč -17% 41 Kč

  • PARAMAX COMBI 500 MG/65 MG 10 Tablety Registrovaný léčivý přípravek

    skladem do 24 hodin

    32 Kč -9% 35 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám