Úvodní strana » Krása a hygiena » Tělová kosmetika » Tuhá a tekutá mýdla
PALMOLIVE Tekuté mýdlo náhradní náplň Kitchen Hand Wash Odour Neutralis 500 ml
100 % 1 recenze
Tekuté mýdlo odstraňuje z rukou nepříjemné pachy kuchyně.
Skladem > 5 ks
Odesíláme pozítří, u vás v úterý 26. 2.
Odesíláme pozítří, u vás v úterý 26. 2.
Přidat do oblíbených Potřebuji poradit
Přidejte ještě
Podrobné informace
Podrobné informace - PALMOLIVE Tekuté mýdlo náhradní náplň Kitchen Hand Wash Odour Neutralis 500 ml
Tekuté mýdlo odstraňuje z rukou nepříjemné pachy kuchyně.
Informace o produktu
Výrobce: | COLGATE - PALMOLIVE |
Značka: | PALMOLIVE |
Produktová řada: | PALMOLIVE tuhá a tekutá mýdla |
Kód výrobku: | 239926 |
Kód EAN: | 8003520045317 |
Držitel rozhodnutí: | COLGATE - PALMOLIVE |
Pečlivé a pravidelné mytí rukou mýdlem a vodou patří k základním hygienickým návykům. Tekuté mýdlo Palmolive Odour Neutralising s praktickým dávkovačem o objemu 300 ml šetrně ruce čistí a zbavuje je veškerých nečistot. Účinně odstraňuje z rukou nepříjemné pachy kuchyně, zejména výrazný pach ryb, cibule a česneku. Jeho složení je obohaceno o výtažky z limetky a přírodní antibakteriální složky. Tekutý přípravek pokožku zvláčňuje a dodává jí potřebnou hydrataci. Navozuje pocit svěžesti a dokonalé čistoty, zanechává ruce provoněné jemnou vůní. Vaše ruce budou sametově hebké a krásně vláčné.
Aktivní látky:
- antibakteriální složky vynikají svými antibakteriálními účinky a napomáhají předcházet infekčním nemocem
- výtažky z limetky díky obsahu vitaminu C příznivě působí na pokožku, harmonizují ji a stimulují
Použití:
Tekuté mýdlo používejte pravidelně během dne, zejména před jídlem a vždy po použití toalety. Navlhčete si dlaně teplou vodou a naneste do nich přípravek. Důkladně ruce umývejte po dobu nejméně 30 vteřin a poté je opláchněte vodou.
Recenze (1)
Recenze produktu PALMOLIVE Tekuté mýdlo náhradní náplň Kitchen Hand Wash Odour Neutralis 500 ml
Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.
Abychom vám usnadnili rozhodování, zobrazujeme také recenze tohoto produktu z e-shopu MojaLekáreň.sk, který je slovenskou "sestrou" Lékárny.cz. Věříme, že informační hodnota recenze převáží nad tím, že se při čtení trochu potrápíte se slovenštinou.
Diskuze
Diskuze k produktu PALMOLIVE Tekuté mýdlo náhradní náplň Kitchen Hand Wash Odour Neutralis 500 ml
Přidat nový příspěvek do diskuze
Další balení
Zkušenosti uživatelů
100 % 12/09/2017
Skvělé mýdlo, balení, vůně. Jedna z mála značek tekutých mýdel, po kterých nemám kopřivku. Navíc velmi příjemně, přírodně voní. Oceňuji ekologické balení. Mýdlo mi přišlo perfektně zabalené :-)
Lékárna.cz, to je...
Štítky
Mohlo by vás zajímat
Načítám
-
Červené žilky (rosacea) a jak na ně
Všichni to nejspíše známe. Při výrazné změně teplot, konzumaci příliš pálivých jídel, emocích či popíjení alkoholu dojde k zčervenání pleti. Červené žilky v obličeji však po… více
-
Yerba Maté vás nakopne
Už samotný název čaje napovídá, že se jedná o něco exotického. Něco, co přichází z daleka, ale bude to nejspíš stát za to, když si to oblíbil celý svět. Chuť čaje je trochu hořká… více
Péče o tělo Imunita Zdraví z přírody Hubnutí Ženy Superpotraviny
-
Alavis pro zdravé klouby koní, psů a koček
-
Ghí máslo
-
Kuchařkou: Pikantní červená polévka
- 1. února 2019 Změna cen dopravy od 1. 2. 2019
- 25. ledna 2019 Pozor! Vraťte zpět do lékárny!
- 24. ledna 2019 Krém PapiStop
- 10. prosince 2018 Soutěž o 4x perličkovou vaničku pro masáž nohou
- 5. prosince 2018 Předvánoční a vánoční provoz
Ověřený zákazník
Skvělé mýdlo, balení, vůně. Jedna z mála značek tekutých mýdel, po kterých nemám kopřivku. Navíc velmi příjemně, přírodně voní. Oceňuji ekologické balení. Mýdlo mi přišlo perfektně zabalené :-)