Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Doplňky stravy na podporu imunity » Doplňky stravy s vitamínem C

ORTHOMOL Immun 30 denních dávek

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 246002
100 %
Orthomol® Immun je dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely.

Více informací

1 649 Kč

Skladem zítra

V úterý 21. 1. odešleme, u vás ve středu 22. 1.

V úterý 21. 1. odešleme, u vás ve středu 22. 1.

Doprava ZDARMA

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace ORTHOMOL Immun 30 denních dávek

Orthomol® Immun je dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely.

Složení: Vitamin C, vitamín E a směs karotenoidů, bioflavonoidy, Vitamin A, stopové prvky zinek, selen, železo, měď a mangan, B-vitamíny.

Balení: 30 denních dávek

Informace pro spotřebitele: Přípravek volně prodejný.

Jaké jsou vlastnosti a účinky obsažených mikroživin?

Vitamin C, vitamín E a směs karotenoidů zachycují a zneškodňují volné radikály, přispívají k ochraně buněk a podporují imunitní systém.

Bioflavonoidy jako přirozené antioxidanty podporují účinek vitamínu C.

Vitamin A přispívá k ochraně pokožky a sliznice.

Stopové prvky zinek, selen, železo, měď a mangan jako důležité součásti antioxidačně působících enzymů pozitivně ovlivňují aktivitu imunitních buněk.

B-vitamíny podporují energetický metabolismus.

Použití:
Orthomol® Immun je dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely. Orthomol® Immun je vhodný k dietetické léčbě nutričně podmíněných imunitních deficitů, které se mohou vyskytovat např. po chemoterapii nebo radioterapii.

Dávkování:
Denně vmíchat obsah jednoho sáčku (= denní dávka) do 100 - 150 ml neperlivé vody nebo ovocné šťávy a užít s jídlem nebo po jídle.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Jak dlouho se přípravek Orthomol® Immun užívá
K pokrytí specifických zvýšených požadavků na mikroživiny doporučujeme pravidelné a dlouhodobé užívání. Délku užívání konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Důležitá upozornění k přípravku Orthomol® Immun
Přípravek lze používat pouze pod lékařským dohledem.
Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy, ale je doplňkovou dietetickou potravinou pro zvláštní lékařské účely.
Pokud trpíte poruchami glukózové tolerance, užívejte dietetickou potravinu pouze za pečlivé pravidelné kontroly látkové výměny.
Pokud trpíte zvýšenou činností štítné žlázy (hypertyreóza), konzultujte před užitím lékaře. Vhodnou alternativou může být forma tablety/ tobolky Orthomol® Immun se separátní jodovou tabletou, od jejíhož užívání lze případně upustit.
Orthomol® Immun nenahradí jiné lékařské terapie nebo medikace.
Pokud trpíte ledvinovými kameny složenými z oxalátů nebo onemocněními, při kterých se hromadí v těle nadbytečné množství železa či nedostatkem glukózo-6-fosfátdehydrogenázy, doporučujeme přípravek užívat teprve po konzultaci s lékařem.

Další užitečné informace k přípravku Orthomol® Immun
Orthomol® Immun ve formě prášku neobsahuje laktózu ani lepek.
Z důvodu koncentrace vitamínu B2 může dojít k zežloutnutí moči.
Příležitostně vede množství vitamínu C obsažené v přípravku Orthomol® Immun k častější stolici.
Přípravek obsahuje silně barvící beta-karoten (provitamín A). Eventuelně vzniklé skvrny, např. na oděvu, se dají jen těžko odstranit.
Doplňková dietní potravina pro zvláštní léčebné účely bez makroživin jako je přípravek Orthomol® Immun nepředstavuje žádný přísun energie do organismu a je proto třeba, aby Vaše denní individuální výživa odpovídala průměrnému množství energetických požadavků, které činí u dospělého člověka 2.000 kcal = 8,374 kJ (doporučení Pracovní skupiny expertů z oboru potravinářské chemie spolkových zemí a Spolkového úřadu pro ochranu spotřebitelů a bezpečnost potravin „ALS“).
Při imunitní reakci těla je produkováno velké množství volných radikálů. Za účelem ochrany buněk a tkání obsahuje přípravek Orthomol® Immun antioxidanty C a E v množství překračujícím horní hranice určené v nařízení o dietních potravinách (DiätV). V případě infekce se buňky imunitního systému musejí často dělit a potřebují pak pro svůj metabolismus obzvlášť vysoké množství vitamínů B1, B2 a B6. Proto obsah těchto vitamínů v přípravku Orthomol® Immun překračuje maximální hranice určené nařízením o dietních potravinách (DiätV).

Jak se přípravek Orthomol® Immun skladuje
Orthomol® Immun uchovejte přednostně v chladu a v suchu.
Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení
Dextróza, maltodextrin, okyselovací prostředek kyselina citrónová, natrium askorbát, kyselina askorbová, tokoferol alfa, modifikovaný škrob, stabilizátor arabská guma, aróma, zink-glukonát, glukonan železnatý, nikotinamid, thiamin nitrát, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, sladidlo sacharin, pantothenan vápenatý, extrakt z citrusových plodů, extrakt z rajčat obohacený lykopenem, síran manganatý, betakarotén, síran měďnatý, kyselina listová, lutein, retinol-acetát, emulgátor cukrový ester mastných kyselin, emulgátor sojový lecitin, jodid draselný, biotin, chlorid chromitý, molybdenan sodný, selenan sodný, fytomenadion, kyanobalamin, cholekalciferol.

Informace o produktu

Výrobce: ORTHOMOL GMBH.
Značka: ORTHOMOL
Kód výrobku: 246002
Kód EAN: 8594039797113
Držitel rozhodnutí: ORTHOMOL GMBH.

Recenze (2)

Recenze ORTHOMOL Immun 30 denních dávek

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

kvalitní

účinný
100 %

kvalitní

účinný

Diskuze

Diskuze ORTHOMOL Immun 30 denních dávek

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám