Podrobné informace

Pokračovací kompletní přípravek kojenecké mléčné výživy.Nutrilon 2 HA je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od 6. měsíce.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová řada:
Kód výrobku: 8948
Kód EAN: 8712400768757
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Nutrilon 2 HA je hypoantigenní (HA) dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce, pokud nemohou být kojeni. Určeno při dietním postupu pro děti s rodinnou anamnézou alergie (např. atopický ekzém, alergické astma, potravinová alergie, senná rýma).

Nutrilon 2 HA je vhodnou volbou pro Vaše dítě, pokud má v rodinné anamnéze alergická onemocnění a nemůže být plně kojeno. Pokud se v rodině alergie již vyskytuje, zejména pokud jí trpí sourozenci, jeden z rodičů nebo oba rodiče, má dítě zvýšené riziko vzniku alergie. Právě nyní, kdy se Vaše dítě vyvíjí, podléhá různým novým podnětům ze stravy i okolního prostředí a existuje riziko, že na některý z podnětů zareaguje přehnaně, a tím se rozvine alergie. Přípravek umožňuje minimalizovat styk s antigenem (bílkovinou kravského mléka) díky obsahu hydrolyzované bílkoviny, ale neměl by být používán při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka. Na vzniku alergie se podílí více rizikových faktorů (např. výživa, genetické predispozice, ovzduší, okolní prostředí,...), úprava pouze jednoho z těchto faktorů nemusí mít vždy příznivý účinek. Zařazením běžné (ne hypoantigenní) mléčné výživy před touto snižujete její účinnost. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzované bílkoviny.

Indikace:
kompletní pokračovací kojenecká výživa s hydrolyzovanou bílkovinou a prebiotickou vlákninou

  • ke snížení rizika rozvoje alergií na bílkovinu kravského mléka
  • k předcházení alergických onemocnění (např.astma, atopický ekzém)

Recenze (1)

Recenze produktu Nutrilon 2 HA 400g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Nutrilon 2 HA 400g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 08/03/2005

Iva Z. - Dobrá zkušenost

Lehce se rozpouští, nemá nahořklou příchuť, jako některá HA mléka.

Vstoupit do diskuze