Podrobné informace

Kojenecké mléko Low Lactose je určeno pro děti od narození s intolerancí laktózy, která trápí ublinkávání, bolavé bříško, koliky, zácpa nebo průjem.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová řada:
Kód výrobku: 205467
Kód EAN: 8590340111389
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Nutrilon Low Lactose je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při částečné nebo úplné nesnášenlivosti mléčného cukru (laktózy).

Pro koho je mléko Nutrilon Low Lactose určeno

Nutrilon Low Lactose je Drobné zažívací obtíže patří mezi nejčastější zdravotní problémy kojeneckého věku. Víte však, že je lze řešit pomocí speciálních kojeneckých mlék? Ať již Vaše miminko trápí ublinkávání, bolavé bříško, koliky, zácpa nebo průjem, můžete se spolehnout na speciální mléka Nutrilon.

Co je laktóza a jak ji nahradit

Laktóza je přírodní cukr, který je obsažen v mateřském mléce, ale také v běžné kojenecké výživě. Pokud dítě trpí částečnou nebo úplnou intolerancí mléčného cukru, je nutné tento sacharid nahradit vhodnou alternativou.

Částečná nesnášenlivost laktózy se často objevuje po prodělaném průjmovém onemocnění. Podání výživy se sníženým obsahem laktózy pomůže zajistit rychlou rekonvalescenci. Nutrilon Low Lactose splňuje výživové potřeby Vašeho dítěte.

Balení obsahuje 400 g.

Recenze

Recenze produktu Nutrilon 1 Low Lactose 400g

Diskuze

Diskuze k produktu Nutrilon 1 Low Lactose 400g

Přidat nový příspěvek do diskuze