Lékárna.cz

Soutěž o 3 přístroje pro péči o pleť Philips

Pokud si v červnu objednáte jakýkoli produkt z řady NEUTROGENA® Hydro Boost® a připojíte k objednávce kód CHCIKARTAC, můžete se začátkem července těšit, že vám zavoláme, že jste vyhráli přístroj pro péči o pleť Philips VisaPure Advanced v hodnotě 5 000 Kč.

Soutěž již skončila

Na výhru se mohou těšit:

  • Barbora H., Praha 5
  • Simona K., Hrádek nad Nisou
  • Alena Š., Dobřany

Pleťový kartáček Philips VisaPure Advanced je přístroj na péči o obličej v domácím prostředí s profesionálními prvky - čistí pleť jemně a do hloubky, zlepšuje vstřebávání Vašich oblíbených pleťových krémů a osvěžující masáž stimuluje krevní oběh pokožky, která je pak přirozeně zářivá a svěží.

Co tedy udělat, abyste byli zařazeni do soutěže?

  1. objednat jakýkoli produkt z řady NEUTROGENA® Hydro Boost® v období od 1. - 30. 6. 2018
  2. přidat kód CHCIKARTAC 
  3. zaplatit objednávku 
  4. těšit se z dodaných výrobků... a 
  5. mít štěstí a být jedním ze 3 vylosovaných výherců :-)

Kompletní pravidla soutěže si přečtěte níže.

CHCI SOUTĚŽIT

Pravidla soutěže

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., se sídlem Voctářova
2449/5, Praha 8, PSČ 180 00, IČO: 257 84 684, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném
Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 69981 (dále jen „pořadatel“).

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky (dále také "soutěžící"). Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele soutěže a osoby jim blízké a ostatní spolupracující právnické a fyzické osoby podílející se na této soutěži včetně jejich zaměstnanců a osob jim i jejich zaměstnanců blízkých. V případě, že se výhercem stane osoba, která je vyloučena jako výherce, výhra není platně získána a takové osobě nebude předána. Ze soutěže jsou vyloučeny objednávky učiněné právnickou osobou.

Princip a podmínky soutěže, výhry a jejich doručení

Podmínkou účasti v soutěži o 3 ks přístroje pro péči o pleť Philips VisaPure Advanced SC5370/10 je jednorázový nákup zboží na základě objednávky soutěžícího v rámci internetového obchodu www.lekarna.cz.

Do soutěže bude zařazena každá řádná objednávka učiněná v době konání soutěže, tj. od 1.6. do 1.7. 2018 obsahující alespoň jeden z produktů Neutrogena Hydro Boost zobrazených na stránce https://www.lekarna.cz/produktova-nabidka/neutrogena-hydroboost/ a slevový kód CHCIKARTAC.

3 výherci, z nichž každý získá 1 pleťový kartáček, budou určeni náhodným výběrem ze všech objednávek splňujících podmínky stanovené v těchto pravidlech. Výherce budeme kontaktovat začátkem července a vyhlášeni budou poté na této webové stránce. 

Kontaktování výherce a předání výhry

Výherci budou o své výhře vyrozuměni bez zbytečného odkladu po skončení soutěže telefonicky nebo e-mailem na základě údajů poskytnutých při objednání. Výhra pak bude výherci zaslána poštou na adresu uvedenou v objednávce. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci.

Soutěžící nemohou nárokovat jinou výhru a nemají nárok výhru reklamovat. Výhru není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Výhru není možné vymáhat soudní cestou.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník soutěže svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tatopravidla bezvýhradně dodržovat. Do soutěže nebudou zařazeny soutěžní objednávky doručené mimo dobu trvání soutěže, stornované soutěžní objednávky a neuhrazené soutěžní objednávky.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení soutěžních objednávek.

Zpracování osobních údajů

Soutěžící souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít bezplatně jméno, první písmeno příjmení a město výherců v online prostoru (web, soc. sítě) za účelem vyhlášení výhry.

Další ustanovení

Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti a výher v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na pořadateli soutěže. Pořadatel neodpovídá za nedoručení, ztrátu či poškození výhry a soutěžních objednávek.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.