Lékárna.cz

Náš cíl: 1000 snímačů teploty pro české JIPky

Rádi bychom pomohli českým pacientům v nemocnicích či v zařízeních pro seniory a vy se můžete připojit! Jak? Společně se složíme na výrobu 1000 kusů snímačů teploty Thermeeno, které jim pak darujeme.

Co umí Thermeeno

Thermeeno je český vynález, který se hodí nejen v dobách pandemie. Jde o silikonový senzor (snímač teploty), který data zaznamenává a posílá přímo do mobilní aplikace. Není potřeba tedy malého či velkého pacienta budit, snímač včas odhalí růst tělesné teploty a pomůže zvýšit úspěšnost léčby. Využít ho mohou i  zařízení pro seniory, kde může detekovat pád nebo opuštění lůžka, umí se integrovat s tlakoměrem, pulsmetrem apod. Najde uplatnění i v telemedicíně - přenese potřebná data z domácí péče rovnou k lékaři.

Náš cíl

Chceme dát rychle dohromady 2 300 000 korun, vyrobit 1000 ks těchto zařízení a společně je dát českým nemocnicím jako dar včetně certifikace a přizpůsobení používání. 

Jak nám můžete pomoci

Jednoduše - stačí přispět dle svých možností na crowdfundingovém portále Donio.czkde najdete i příběh zrození Thermeena, jeho detailní technické parametry a taky tým jeho stvořitelů.

DOBRÝ NÁPAD! PŘISPĚJU :-)

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.