Lékárna.cz

Lékárna.cz sponzoruje pořad "Kočka není pes" i v roce 2024

Protože chceme, abyste se nejen vy, ale i vaši zvířecí mazlíčci cítili dobře, připravujeme pro vás novinky v produktové kategorii chovatelských potřeb. Navíc jsme se s radostí stali sponzory oblíbeného televizního pořadu "Kočka není pes", který mohou všichni kočkomilové a pejskaři sledovat vždy v sobotu v 17.50 hod.na kanálu ČT1.  Nevíte si rady se svým mazlíčkem? V každém díle uvidíte jinou rodinu s jiným problémem, který jim pomohou vyřešit odborníci.

Novinky v produktové kategorii Chovatelské potřeby

"Očekáváme, že zákazník nebude na Lékarna.cz hledat řešení a odbornou radu jen pro svou rodinu, ale pro všechny členy své domácnosti. Tedy i pro svého domácího mazlíčka. Neustále pracujeme na rozšiřování nabídky chovatelských potřeb tak, abyste se Vy i Váš domácí mazlíček u nás cítili dobře.", říká Tereza Babičková, manažerka marketingové komunikace Lékárna.cz.

O pořadu "Kočka není pes"

Naši zvířecí přátelé s námi sdílejí každodenní radosti a strasti, jezdíme s nimi na dovolenou, stávají se členy naší rodiny. Každý to máme trochu jinak.  Někdy se ale jejich chování zvrtne v něco, čemu přestáváme rozumět, s čím si nevíme rady.  A přece je všichni máme proto, že je máme rádi, takže začneme hledat, kdo nám poradí.

Kočka není pes vznikl jako magazín, který zábavnou formu radí, pomáhá a vzdělává jednu z největších komunit v České republice – majitele domácích mazlíčků.  Proniká přímo do života českých domácností, snaží se pochopit podstatu problematických soužití a pomoci majitelům, jak vztahy s jejich čtyřnohými přáteli vylepšit.

Se psy nám radí známý psí psycholog Rudolf Desenský, výchovu koček zvolila za své poslání sympatická Klára Nevečeřalová.

Kdo je Rudolf Desenský a Klára Nevečeřalová

Ruda Desenský je nesmlouvavý, svérázný, velice osobitý muž, který neváhá neposlušné „páníčky“ zkropit sprškou své drsné ironie. Žije stranou společnosti, obklopen smečkou svých psů,  v místě příznačně nazvaném Brloh na jihu Čech. Sem za ním jezdí na radu mnoho majitelů psů s poruchami chování. Jak uvidíte sami, problém je většinou na straně páníčků, často jen ve špatně zvoleném plemenu psa vzhledem ke způsobu a možnostem života rodiny. Ruda je jednoznačně mediálně nejzajímavější osobností české kynologie, za dobu své praxe nabyl mnoho zkušeností, jeho metody jsou většinou absolutně přirozené a jednoduché.

Klára Nevečeřalová je v podstatě úplný protipól Rudy, jedno však mají společné a to je láska ke zvířatům a jejich vnímání, že psi i kočky jsou vždy přáteli. Elegantní, milá mladá žena s obrovskou empatií.  Dochází do rodin, kde pomáhá s nápravou projevů občas prazvláštního chování domácích koček. Pracuje jako trenérka různých druhů zajímavých zvířat v zoologické zahradě.  Podle Kláry je většina problémů jejích svěřenkyň téměř vždy zapříčiněna chybou v komunikaci s jejich lidskými protějšky.

Navštivte související produktové kategorie

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.