Lékárna.cz

Elixír mládí konečně objeven!

V Sargasovém moři poblíž Bermud byl objeven nový druh rostliny (živočicha?) připomínající vodní meloun. Poté, co vědci nový druh prozkoumali, došli k šokujícímu zjištění!

Rostlina (nebo živočich - výzkum ještě probíhá), jejíž kořeny vyrůstají z mořského dna má velké kulaté či oválné zelené plody, podivnou kresbu a ostré zuby. Poté, co potápěči chtěli odebrat z rostliny vzorek, začala se chovat značně agresivně a jednomu z nich dokonce prokousla neopren.

Druhý potápěč však zachoval chladnou hlavu a zatímco rostlina útočila na jeho kolegu, sám odebral vzorek z jejího stonku pro biologickou laboratoř.

Elixír mládí

Vědci pak důkladně vzorek prozkoumali a přišli se šokujícím zjištěním! Rostlina obsahuje kyselinu, složením podobnou kyselině hyaluronové a zvláštní - dosud neznámý a nepopsaný gen. Kombinace obou má pak za následek omládnutí organismu cca o 20 let !

Na místo se další den vydaly výzkumné jednotky s potápěči, kteří mají za úkol rostliny přemoct a sklidit, aby mohla být látka v nich obsažená průmyslově zpracována a sloužila tak k užitku celému lidstvu.

Do Evropy má preparát z této rostliny dorazit během letošního léta a Lékárna.cz získala na prodej tohoto elixíru mládí licenci. Naši zákazníci tak budou mezi prvními, kterým tato zázračná rostlina navrátí nejen mladší vzhled, ale i náhled na svět, který měli před 20 lety. Mezi vedlejší účinky jednoho z neurotoxinů obsažených v rostlině totiž patří i omlazení mozku.

Mezi dobrovolníky, kteří účinky rostliny vyzkoušeli patří již zmíněný potápěč, pan Simon Underwater a jedna z laboratorních asistentek, paní Sheila Shellová. Výsledky séra elixíru mládí pak můžete vidět na níže uvedených snímcích.

Objednávky na elixír mládí přijímáme už dnes - stačí se jen zaregistrovat níže.

 

CHCI BÝT MLADŠÍ

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.