Podrobné informace

Fixační náplast z netkaného textilu pro celoplošné překrytí a fixaci obvazů, ideální pro fixaci obvazů na kloubech, oblých a kónických částech těla

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: HARTMANN
Kód výrobku: 9931
Kód EAN: 4049500967778
Kód SÚKL: A54690
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.
Užití
Pro celopl. překrytí a fixaci obvazů, ideální pro fixaci obvazů na kloubech, oblých a kónických částech těla, pro upevnění měř. přistr., sond. katetrů.
Fakta
Mimořádně měkký a jemný, snadná manipulace, propustný pro vzduch a vodní páru. Vylučovací funkce pokožky se téměř neomezují, takže se náplastí mohou překrýt celoplošně i větší části těla bez nebezpečí hrozby macerace.
Poznámka
Omnifix elastic neabsorbuje rentgenové záření, a proto se nemusí při rentgenologických vyšetřeních odstraňovat. Omnifix elastic je možno v případě potřeby sterilizovat zářením. Prodej po 2 a 10 m.

Recenze (1)

Recenze produktu Náplast Omnifix elas.10 cmx10 m/1cívka

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 50 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

50 %

Vynikající lepivost, perfektně drží, použití možné i na puchýře a prostě všechno. Dají se z toho nastříhat i mašličkové stehy, přelepit normální náplast pro lepší přilnavost apod.

  • Vynikající lepivost, perfektně drží, použití možné i na puchýře a prostě všechno. Dají se z toho nastříhat i mašličkové stehy, přelepit normální náplast pro lepší přilnavost apod.
  • Páska se dá sloupnout jen na jedné straně, při použití menšího dílku je obtížné dostat z něj ten papír.

Diskuze

Diskuze k produktu Náplast Omnifix elas.10 cmx10 m/1cívka

Přidat nový příspěvek do diskuze