Instantní kávový nápoj s kokosovým mlékem a 1000 mg extraktu Reishi v porci nabízí jemnou chuť a jednoduchou přípravu.
MYCOMEDICA MycoLatte je instantní kávový nápoj s kokosovým mlékem, rostlinnou smetanou a extraktem z houby Reishi. Vyniká jemnou chutí s exotickým nádechem, neobsahuje přidaný cukr a jeho příprava je rychlá a pohodlná.
Složení v 1 porci (sáčku): Káva arabika - 55 mg kofeinu, sušené kokosové mléko, sušená rostlinná smetana, 1000 mg extraktu Reishi, erythritol.
Stačí obsah sáčku vysypat do skleničky nebo hrnečku, zalít horkou vodou, zamíchat a je to. Běžná dávka je1 šálek denně, zvýšená dávka 3 šálky denně. Doporučuje se užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.
Alergeny: Může obsahovat stopy ořechů a sezamu. Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v temnu a suchu.
Balení obsahuje 15 kusů po 21 g - hmotnost 315 g.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.