Podrobné informace

100% sušená ječmenná tráva. Mladý ječmen je typem zelené trávy; jediné vegetace na zemi, která je schopna dodávat základní výživu od narození až po stáří.

Informace o produktu

Výrobce: PROBACH S.R.O.
Kód výrobku: 68174
Kód EAN: 9421013500805
Držitel rozhodnutí: PROBACH S.R.O.

Mladý ječmen dále obsahuje široké spektrum vitamínů a minerálů a dalších hodnotných látek. Možno zmínit vysoký obsah betakarotenu, vitamínů skupiny B, vitamínu C, draslík, kalcium, hořčík, železo, měď, mangan, fosfor a zinek.

Složení: 100% sušená ječmenná tráva
Doporučené dávkování: 1-2 čajové lžičky 1-2x denně rozmíchejte v 200ml vody nebo čerstvé ovocné šťávy.

Hmotnost: 200g

Země původu: Nový Zéland

Recenze (3)

Recenze produktu Mladý ječmen BIO 200g

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

100 %

(4) (5)

100 %

Piju to jako doplněk stravy společně s chlorellou. Byla mně doporučena tato kombinace produktů jako výborný doplněk stravy při rekonvalescenci po operačním zákroku. Hned jakmile jsem začala produkty užívat, okamžitě odpadla pooperační otupělost, zlepšuje se trávení, nejsem ospalá a dokážu se bez problémů soustředit na školu. Mohu vřele doporučit! Plánuji dále pít ječmen jak z hlediska přínosnosti ve škole(hlavně o zkouškovém), tak z hlediska sportovního ( jsem náruživá sportovkyně a ječmen mě opravdu nakopne - do lahve na sedák a šup na skály :) )

  • + piju to při učení místo kafe (nechce se mně spát, vzpruží mne to, hned jsem vnímavější, a přijde mně, že si i mnohem lépe pamatuji)
  • +nával čilosti, energie vpodstatě okamžité působení
  • +chuť !!! (pro milovníky zeleného kvalitního čaje (trochu jako macca/ sencha) je tento ječmen smíchaný s vodou opravdová delikateska, já se jej nemohu nabažit!)
  • - cena.. je to velice drahé pitíčko
  • - také si musíte dávat pozor při otevírání (hlavně při tom prvním) ať nevytvoříte přílišný podtlak a nevycucnete na sebe tak oblak zeleného prášku, jak se to stalo mně

(4) (4)

40 %

Vhodnocení lze udělat až po dlouhodobějším užívání

Diskuze (2)

Diskuze k produktu Mladý ječmen BIO 200g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(4) (5) (0) 22/01/2012

Filip L. - Pijte to čerstvé

Je to jedna ze součástí mé strategie jak za minimální peníz nebýt nemocný. A vzhledem k tomu, že za posledních 5 let jsem neměl víc než rýmu, tak to zatím funguje ;) P.S: Pijte to čerstvé - odstáté to není dobré.

Vstoupit do diskuze

(3) (1) (0) 16/11/2011

Iva Š. - Skvělé

Syn byl často unavený, ve škole nevýkonný,nejspíš z nedostatku vitamínů - nejí zeleninu a ovoce. Proto mu dávám každé ráno mladý ječmen a doslova se dějí zázraky. Je nabitý energií a chutí do práce, ze školy nosí samé jedničky. Sice mu vyskákaly pupínky, ale to se časem vstřebá. Doporučuji.

Vstoupit do diskuze