Podrobné informace

Působí v období klimakteria.

Informace o produktu

Výrobce: LABORATOIRES HOLISTICA
Značka: MENOLISTICA
Kód výrobku: 208300
Kód EAN: 8595244100019
Držitel rozhodnutí: LABORATOIRES HOLISTICA

SPECIFICKÝ PŘÍPRAVEK PRO ŽENY PO ČTYŘICÍTCE: Přispívá k udržení nutriční rovnováhy v období přechodu a po něm. Zajišťuje přísun látek s účinky proti stárnutí (jam, rostlinné extrakty, omega 3-6-9, přírodní vit. E). Napomáhá uchování vitality.

Účinné látky:
diosgenin
omega 3-6-9
Vitamin E

Nabízí přírodní prekurzory ženských pohlavních hormonů (brutnákový olej, extrakt ze smldince - jamu) a další důležité a specifické přírodní nutrienty pro období ženského přechodu a po něm.

Užívete 1 - 2 kapsle denně ve věku okolo čtyřicítky, 2 - 3 kapsle ve věku okolo padesátky a 3 kapsle denně v pozdějším věku.

Doporučuje se užívat v třítýdenní kúře a poté jeden týden přípravek vynechat. Tuto kúru lze - v případě potřeby - kdykoliv zopakovat.

Složení
Brutnákový olej získaný z prvního lisování za studena (Borago officinalis), extrakt z jamu s obsahem 16% přírodního diosgeninu (Dioscorea opposita), slunečnicový olej (Helianthus annuus), chaluha (Fucus vesiculosus), olej z mořských ryb, mořský salát (Ulva lactuca), olivový olej z prvního lisování za studena (Olea europaea), zahušťovadlo (včelí vosk), přírodní vitamín E. Kapsle z želatiny z divoce žijících mořských ryb, stabilizátor (glycerin). Neobsahuje barviva ani syntetické konzervační látky.

Recenze (3)

Recenze produktu Menolistica cps.40

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 67 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

60 %

(2) (3)

100 %

(3) (1)

40 %

kýžený účinek se nedostavil ani po dvou celých baleních

  • cena

Diskuze

Diskuze k produktu Menolistica cps.40

Přidat nový příspěvek do diskuze