Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » M » MAYBELLINE

MAYBELLINE

MAYBELLINE
Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

Jednotkové množství

Určeno pro

Produkty této značky

 • MAYBELLINE volume express colossal černá řasenka

  MAYBELLINE volume express colossal černá řasenka

  Akce

  2 dny

  Kromě svého výrazného obalu má zřejmě i kvalitní obsah, který se skládá z kolagenu a mega kartáčku, který dodá 9× větší objem řas. Toho všeho by se Vaše řasy měly dočkat po jednom tahu a především bez tolik neoblíbených žmolků. Díky speciálnímu složení s kolagenem a mega kartáčku získáte až 9x větší objem řas! Jedním tahem a bez žmolků!

  134 Kč -54% 292 Kč

 • Maybelline Mascara Volum Express Ultra Fast 10 ml Black černá

  Maybelline Mascara Volum Express Ultra Fast 10 ml Black černá

  Akce

  2 dny

  Maybelline Maybelline Mascara Volum Express Ultra Fast Řasenka pro objem řas. Až trojnásobný objem řas bez nežádoucího slepení. Zajistí hluboký a dramatický pohled. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

  92 Kč -46% 169 Kč

 • MAYBELLINE Mascara Colossal Volum Smoky Eyes 10,7 ml Smoky Black černá

  MAYBELLINE Mascara Colossal Volum Smoky Eyes 10,7 ml Smoky Black černá

  Akce

  2 dny

  Maybelline Maybelline Mascara Colossal Volum Smoky Eyes Řasenka pro objem řas. Díky speciálnímu složení s kolagenem a mega kartáčku získáte kolosální objem řas. Použití: Aplikujte rovnoměrně od kořínků ke konečkům řas, až získáte požadovaný objem.   Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

  136 Kč -41% 229 Kč

 • Maybelline Mascara The Rocket Volum Express 9,6 ml Black černá

  Maybelline Mascara The Rocket Volum Express 9,6 ml Black černá

  Akce

  2 dny

  Maybelline Maybelline Mascara The Rocket Volum Express Objemová řasenka. Dodává řasám objem s rekordní rychlosti. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

  122 Kč -56% 279 Kč

 • MAYBELLINE Falsies Volume Express řasenka černá 9 ml

  MAYBELLINE Falsies Volume Express řasenka černá 9 ml

  Akce

  2 dny

  První řasenka, se kterou je možné dosáhnout efektu umělých řas, jediným tahem, kdykoli a okamžitě. Oblý kartáček zajistí : aplikaci od koutku ke koutku - natočení řas nahoru Výsledek: Jediným tahem Falsies vyplňují každou mezeru a tak vytváří dokonalý efekt umělých řas!

  144 Kč -41% 246 Kč

 • MAYBELLINE Mascara Volum Express Big Eyes 9,7 ml Duální řasenka 5,1ml + 4…

  MAYBELLINE Mascara Volum Express Big Eyes 9,7 ml Duální řasenka 5,1ml + 4,6ml Black černá

  Akce

  2 dny

  Maybelline Maybelline Mascara Volum Express Big Eyes Řasenka s dvojitým kartáčkem na horní i dolní řasy dokonale nalíčí a zvýrazní každou řasu pro efekt opravdu otevřeného pohledu. Horní větší kartáček maximálně nadzvedne horní řasy, zatímco dolní mikro kartáček zachytí i sebemenší spodní řasy pro dotvoření 360° efektu. Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

  134 Kč -35% 205 Kč

 • Maybelline volume express Cat Eyes řasenka

  Maybelline volume express Cat Eyes řasenka

  Akce

  3 dny

  Proč si tento produkt zamilujete: řasenka, která Vám zajistí kolosální objem řas a pohled šelmy, které získáte díky složení s kolagenem a kartáčku pro efekt kočičích očí jedním tahem. Pro dosažení nejlepších výsledků: Řasenku nanášejte rovnoměrně od kořínků ke konečkům řas, až získáte požadovaný objem. Doporučujeme nenanášet po zaschnutí.

  222 Kč -20% 279 Kč

 • Maybelline Mascara Colossal Volum Waterproof Black 10ml Odstín Black černá

  4 dny

  Maybelline Maybelline Mascara Colossal Volum Waterproof Voděodolná řasenka. Až 7 x větší objem řas!Stačí nanést pouze jednu vrstvu.Neslepuje řasy.Kolosální kartáček.Obohacené o kolagen pro zvednutí, posílení a maxilání objem řas.Použití: Řasenku rovnoměrně nanášejte od kořínků ke konečkům řas. Nenanášejte po zaschnutí.Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru.

  156 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám