Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky

Maxoderm krém 120 ml

Kód výrobku: 93978

50 % 2 recenze

Přípravek k okamžité podpoře erekce. Složkou přímo aplikovaného krému jsou i deriváty nicotinu, které násobí prokrvení tkáně pohlavního údu.Maxoderm je volně prodejný "topical stimulant" (krém) na povzbuzení erekce, který mužům zlepšuje sexuální prožitek a zajišťuje dokonalou "pevnost". Již při první aplikaci okamžitě poznáte rozdíl!

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (2)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Maxoderm krém 120 ml

Přípravek k okamžité podpoře erekce. Složkou přímo aplikovaného krému jsou i deriváty nicotinu, které násobí prokrvení tkáně pohlavního údu.Maxoderm je volně prodejný "topical stimulant" (krém) na povzbuzení erekce, který mužům zlepšuje sexuální prožitek a zajišťuje dokonalou "pevnost". Již při první aplikaci okamžitě poznáte rozdíl!

Informace o produktu

Výrobce: Barmensen Labs, LLC.
Značka: MAXODERM
Kód výrobku: 93978
Kód EAN: 893494000010
Držitel rozhodnutí: Barmensen Labs, LLC.

Užití:
Použití je velmi snadné. Jednoduše vmasírujte cca 1-2 cm přípravku přímo do pokožky penisu 5-10 minut před sexuální aktivitou (pohlavním stykem či masturbací), aby mohlo dojít ke vstřebání účinných látek do pokožky penisu. Masírováním urychlíte prostoupení masti i do hlubších vrstev pohlavního údu směrem k topořivým tkáním.

Pokud na lokální problém (stejně jako je většinou prokrvení penisu) použijete mast, dosáhnete účinku rychleji a nezatížíte zbytečně organismus. Navíc při lokální aplikaci můžete v masti použít mnohem vyšší koncentraci účinných látek než při podání ústy.

Dlouhodobější aplikací přípravku Maxoderm dosáhnete ještě větší "jistoty a kvality" erekce, jelikož tkáň penisu i cévy budou dlouhodobějším přísunem účinných látek v lepší kondici. Opakovaným použitím Maxodermu je možné dosáhnout nejen větší pevnosti erekce, ale i podstatně rychlejší a častější pohotovosti k sexuálním aktům. Díky tomu, že kladné účinky Maxodermu pozorujete okamžitě a kvalita sexuálních prožitků se zvyšuje bez prodlev (bez několikatýdenního užívání pilulek), dochází ke zkvalitňování sexu i z psychických důvodů.

Doporučujeme přípravky používat po dobu alespoň 5 týdnů bez přerušení, pokud náhodou zapomenete na jednu či dvě aplikace, nemělo by to mít vliv na celkový úspěch kůry.

Při dlouhodobější aplikaci není třeba používat Maxoderm přímo před sexuální aktivitou. Jelikož se účinné látky v tkáních kumulují a působí dlouhodoběji, lze jej aplikovat kdykoliv během dne, např. jako součást ranní hygieny.

Obsah jedné tuby 120 ml by měl vystačit na 2 - 3 tříměsíční plány. Počet aplikací záleží ovšem na individuálním způsobu užití.

Dávkování:
Vmasírujte cca 1-2 cm přípravku MAXODERM přímo do pokožky penisu 5 - 10 minut před sexuální aktivitou (milostným aktem či masturbací).

Složení přípravku Maxoderm:
Aqua purificata, Soybean Oil, Stearic Acid, Sodium Bicarbonate, Sunflower Seed Oil, Citric Acid, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadensis Extract, Methyl Salicylate, Camellia Sinensis Extract, Methylparaben, Rosmarinus Officinalis Extract, Citrus Grandis Seed Extract, Propylparaben, Parfum, Lecithin, Lamium Album Extract, Ascorbyl Palmitane, Tocopheryl Acetáte, Arginine, Erythroxylum Catauba Extract, Lepidium Meyenii Extract, Serenoa Serrulata Extract, Zinc Oxide, Ptychopetalum Olacoides Extract, Panax Ginseng Extract, Methyl Nicotinate.

Recenze (2)

Recenze produktu Maxoderm krém 120 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 50 %.

Přidat recenzi produktu

60 %

čekal jsem lepší a delší účinek

40 %

chtěl jsem vyzkoušet

Diskuze

Diskuze k produktu Maxoderm krém 120 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Vladimír

60 % 23/03/2013

čekal jsem lepší a delší účinek

Více

Štítky

Zdraví a léky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám