Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Maxoderm krém 120 ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Maxoderm krém 120 ml
Přípravek k okamžité podpoře erekce. Složkou přímo aplikovaného krému jsou i deriváty nicotinu, které násobí prokrvení tkáně pohlavního údu.Maxoderm...Více informací
Kód výrobku: 93978
Cena s DPH: 994 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Maxoderm krém 120 ml

Užití:
Použití je velmi snadné. Jednoduše vmasírujte cca 1-2 cm přípravku přímo do pokožky penisu 5-10 minut před sexuální aktivitou (pohlavním stykem či masturbací), aby mohlo dojít ke vstřebání účinných látek do pokožky penisu. Masírováním urychlíte prostoupení masti i do hlubších vrstev pohlavního údu směrem k topořivým tkáním.

Pokud na lokální problém (stejně jako je většinou prokrvení penisu) použijete mast, dosáhnete účinku rychleji a nezatížíte zbytečně organismus. Navíc při lokální aplikaci můžete v masti použít mnohem vyšší koncentraci účinných látek než při podání ústy.

Dlouhodobější aplikací přípravku Maxoderm dosáhnete ještě větší "jistoty a kvality" erekce, jelikož tkáň penisu i cévy budou dlouhodobějším přísunem účinných látek v lepší kondici. Opakovaným použitím Maxodermu je možné dosáhnout nejen větší pevnosti erekce, ale i podstatně rychlejší a častější pohotovosti k sexuálním aktům. Díky tomu, že kladné účinky Maxodermu pozorujete okamžitě a kvalita sexuálních prožitků se zvyšuje bez prodlev (bez několikatýdenního užívání pilulek), dochází ke zkvalitňování sexu i z psychických důvodů.

Doporučujeme přípravky používat po dobu alespoň 5 týdnů bez přerušení, pokud náhodou zapomenete na jednu či dvě aplikace, nemělo by to mít vliv na celkový úspěch kůry.

Při dlouhodobější aplikaci není třeba používat Maxoderm přímo před sexuální aktivitou. Jelikož se účinné látky v tkáních kumulují a působí dlouhodoběji, lze jej aplikovat kdykoliv během dne, např. jako součást ranní hygieny.

Obsah jedné tuby 120 ml by měl vystačit na 2 - 3 tříměsíční plány. Počet aplikací záleží ovšem na individuálním způsobu užití.

Dávkování:
Vmasírujte cca 1-2 cm přípravku MAXODERM přímo do pokožky penisu 5 - 10 minut před sexuální aktivitou (milostným aktem či masturbací).

Složení přípravku Maxoderm:
Aqua purificata, Soybean Oil, Stearic Acid, Sodium Bicarbonate, Sunflower Seed Oil, Citric Acid, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadensis Extract, Methyl Salicylate, Camellia Sinensis Extract, Methylparaben, Rosmarinus Officinalis Extract, Citrus Grandis Seed Extract, Propylparaben, Parfum, Lecithin, Lamium Album Extract, Ascorbyl Palmitane, Tocopheryl Acetáte, Arginine, Erythroxylum Catauba Extract, Lepidium Meyenii Extract, Serenoa Serrulata Extract, Zinc Oxide, Ptychopetalum Olacoides Extract, Panax Ginseng Extract, Methyl Nicotinate.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz