Podrobné informace

Štětec na Minerální pudrový make-up byl speciálně vyvinut, aby zlepšil aplikaci minerálního pudru a zajistil tak, že dosáhnete požadovaného vzhledu .

Informace o produktu

Výrobce: Mary Kay
Značka: MARY KAY
Produktová řada:
Kód výrobku: 210432
Kód EAN: 210432
Držitel rozhodnutí: Mary Kay

Kulatý štětec na pudr je určený pro rovnoměrnou a přesnou aplikaci Pudru/make-upu nebo Bronzového pudru Mary Kay .

Štětec na Minerální pudrový make-up byl speciálně vyvinut, aby zlepšil aplikaci minerálního pudru a zajistil tak, že dosáhnete požadovaného vzhledu. Krátké husté štětiny jsou uzpůsobeny tak, aby se na ně pudr zachytil a rovnoměrně pokryl všechny partie obličeje.

Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte pudrový make-up pomocí štětce na Minerální pudrový make-up.

Všechny štětce a houbičky je nutné pravidelně čistit. Vymyjte v teplé, měkké vodě s mýdlem. Před dalším použitím nechte uschnout.

O společnosti Mary Kay:
Firma Mary Kay® je jednou z největších kosmetických společností zabývajících se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je zastoupena ve více než 30 zemích světa a pracuje pro ni více než 1 700 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Firmu založila paní Mary Kay Ash v roce 1963. Od svého vzniku nabízí Mary Kay® ženám neopakovatelnou příležitost k seberealizaci - finanční nezávislost, zaručenou kariéru a osobní spokojenost. V České republice působí firma od roku 1997 a na Slovensku od roku 2000.

Recenze

Recenze produktu Mary Kay Štětec na Minerální pudrový make-up

Diskuze

Diskuze k produktu Mary Kay Štětec na Minerální pudrový make-up

Přidat nový příspěvek do diskuze