Podrobné informace

Zelený čaj Sencha Vás nejen osvěží a povzbudí, ale i napomůže k léčbě řady civilizačních nemocí. Obsahuje velice kvalitní zelený čaj vyrobený dle japonské technologie. 25 ks dvojitých sáčků s etiketou, v papírové krabičce.

Informace o produktu

Výrobce: MABROC TEA
Značka: MABROC
Kód výrobku: 103471
Kód EAN: 4791029005386
Držitel rozhodnutí: MABROC TEA

Zpracování čaje
Zelený čaj Sencha obsahuje velice kvalitní zelený čaj vyrobený dle japonské technologie. Dle této technologie se výhonky čaje napaří kolem třiceti sekund a poté se protřepají nad horkým vzduchem. Nechají se schnout tak dlouho, dokud nevypadají jako zelené jehličí. Tento šetrný způsob zpracování čaje zachovává více přírodních enzymů a vitamínu C, což je důležité pro zdraví.

Účinky
Tento čaj posiluje imunitu a pomáhá odvádět z těla radioaktivní prvky způsobující nejrůznější nemoci, včetně rakoviny a leukémie.

Japonští doktoři doporučuji vypít denně kolem sedmi šálků zeleného čaje.

Vědecky nepotvrzené účinky
Zelenému čaji se připisuje řada zdravotních účinků, z nichž mnohé dosud nebyly vědecky potvrzeny. Tato tvrzení, pro která chybí vědecké důkazy jsou:

Vedlejší příznaky
Existují také negativní účinky při nadměrném pití čaje, kvůli velkému množství kofeinu v zeleném čaji. Vedlejší účinky z množství kofeinu v těle mohou být nevolnost, nespavost a časté močení.

Recenze (4)

Recenze produktu MABROC čaj Sencha Green 25x2g

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 65 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

60 %

(0) (0)

80 %

(0) (0)

20 %

Nepříjemná vůně.

  • vůně

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu MABROC čaj Sencha Green 25x2g

Přidat nový příspěvek do diskuze