Úvodní strana » Značky » L » LACALUT

LACALUT

Společnost, která je výrobcem a distributorem značky Lacalut, je na našem trhu již přes 20 let. A tak mnohaleté zkušenosti zabezpečují vysokou kvalitu výrobků. Lacalut je kompletní medicinálně vyvinutá řada k péči o chrup. Výrobky této značky se navzájem doplňují a tvoří komplexní systém ochrany zubů a dásní.

Výrobky značka Lacalut jsou rozděleny do několika produktových řad. Lacalut aktiv systém je řada produktů, která je určena proti krvácivosti dásní a jako prevence paradentózy. Lacalut sensitive systém obsahuje výrobky, které pomáhají snižovat přecitlivělost zubů. Pro zdravé a zářivě bílé zuby tu je řada Lacalut white systém. Lacalut flora systém je nový systém péče o ústní dutinu k cílenému odstranění zápachu z úst. Lacalut nezapomíná ani na dětský chrup a péči o něj, která je tolik důležitá.

Každá, z výše zmíněných produktových řad, obsahuje tyto základní produkty: zubní pasty, ústní vody a zubní kartáčky. V portfoliu výrobků naleznete i další doplňkový sortiment. Na stránkách Lakarna.cz je k dostání celá řada produktů Lacalut. jsou to především zubní pasty z řad aktiv, sensitive a white systém. Dále zubní kartáčky pro děti i dospělé či ústní vody.

Více informací
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka