Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » L » LA PRAIRIE

LA PRAIRIE

Laboratoře La Prairie spojují svou hrdost s dědictvím vysoce proslulé kliniky La Prairie v Montreux ve Švýcarsku. Po více než půl století, byla klinika průkopníkem v buněčné terapii proti stárnutí a sdílela své jedinečné úspěchy se stovkami návštěvníků z celého světa. V roce 1978, po letech zkoumání, vědečtí pracovníci kliniky La Prairie oznámili převratný vědecký objev - nástup nového systému ošetření pleti pomocí buněčné terapie představující zásadní převrat v kosmetice.

 

V roce 1982 se laboratoře La Prairie oddělily od stejnojmenné kliniky a získaly vynikající pověst centra výzkumu a vývoje. Zatímco původní klinika se stále soustředí na lékařský výzkum, laboratoře La Prairie postavily do středu svého výzkumu péči o pleť a dermatologii. Přípravky La Prairie jsou mimořádně účinné proti předčasnému stárnutí pleti a jejím problémům způsobeným stresem a negativními faktory okolního prostředí.

 

Více informací

U této značky momentálně nejsou žádné produkty

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám