Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

La Prairie

Laboratoře La Prairie spojují svou hrdost s dědictvím vysoce proslulé kliniky La Prairie v Montreux ve Švýcarsku. Po více než půl století, byla klinika průkopníkem v buněčné terapii proti stárnutí a sdílela své jedinečné úspěchy se stovkami návštěvníků z celého světa. V roce 1978, po letech zkoumání, vědečtí pracovníci kliniky La Prairie oznámili převratný vědecký objev - nástup nového systému ošetření pleti pomocí buněčné terapie představující zásadní převrat v kosmetice.

V roce 1982 se laboratoře La Prairie oddělily od stejnojmenné kliniky a získaly vynikající pověst centra výzkumu a vývoje. Zatímco původní klinika se stále soustředí na lékařský výzkum, laboratoře La Prairie postavily do středu svého výzkumu péči o pleť a dermatologii. Přípravky La Prairie jsou mimořádně účinné proti předčasnému stárnutí pleti a jejím problémům způsobeným stresem a negativními faktory okolního prostředí.

Katalogový výpis | Seznam
Ve výběru není žádná položka.
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz