Podrobné informace

Křupky jsou vynikající náhradou klasických pochoutek.

Informace o produktu

Výrobce: PK.DARVIT cz s.r.o.
Značka: DARVIT
Kód výrobku: 189109
Kód EAN: 5905004007138
Držitel rozhodnutí: PK.DARVIT cz s.r.o.

Vyrobeno bez použití přidaného tuku, tyto křupky jsou vynikající náhradou klasických pochoutek. Neobsahují lepek, a jsou proto vhodné i pro malé děti.

Jako náhrada za piškoty, pečivo, pochutiny. Křupka je jemná se velice rychle rozpouští v ústech a proto se často používá i jako přírodní doplněk stravy kojenců. Dětem opravdu chutnají a dobře se na nich učí jíst pevnou stravu. možné další dochucování máčení křupek do marmelády, medu nebo čokoládové pomazánky je velká zábava pro malé jedlíky. Můžete je podávat s mlékem, čajem a pod.

Dávkování není omezeno, konzumujte dle chuti.

Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu.

Kukuřice pěstovaná podle zásad ekologického zemědělství není hnojena syntetickými hnojivy, ošetřena pesticidy ani geneticky modifikována. (GMO)

Křupky vyrobené z kukuřičné krupice původně jen určené pro lidi s onemocněním celiakii ( lidé dodržující bezlepkovou dietu). Dnes jsou dostupné také v prodejnách zdravé výživy a podobných obchodech v různých příchutích.

Složení
Kukuřičná krupice, upravený cukr 20%, voda, kyselina citrónová a aroma. Bez barviv.

Celiakie souvisí s nesnášenlivostí lepku, což je bílkovina ve vrchní části obilných zrn. U lidí geneticky zatížených vede k nepřiměřené reakci imunitního systému. U dospělých se nemoc projevuje obvykle průjmy, v atypických formách chudokrevností či postižením jater. V zemi touto nemocí trpí zhruba 40.000 lidí, pro něž je jedinou možností léčby dodržovat přísnou bezlepkovou dietu.

Křupky vyrobené z kukuřičné krupice původně jen určené pro lidi s onemocněním celiakii ( lidé dodržující bezlepkovou dietu). Dnes jsou dostupné také v prodejnách zdravé výživy a podobných obchodech v různých příchutích. Křupka se velice rychle rozpouští v ústech a proto se často používá i jako přírodní doplněk stravy kojenců. Dětem opravdu chutnají a dobře se na nich učí jíst pevnou stravu. Možné další dochucování máčení křupek do marmelády, medu nebo čokoládové pomazánky je velká zábava pro malé jedlíky. Můžete je podávat s mlékem ,čajem a pod.

Recenze (9)

Recenze produktu DARVIT Kukuřičné křupky s příchutí banánovou 80 g

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 87 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (8)

100 %

(8) (4)

100 %

(6) (6)

100 %

(4) (7)

20 %

Chuťově nic moc.

(7) (6)

100 %

(8) (3)

100 %

(8) (5)

100 %

(8) (4)

60 %

(8) (5)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu DARVIT Kukuřičné křupky s příchutí banánovou 80 g

Přidat nový příspěvek do diskuze