Úvodní strana Krása a hygiena Tělová kosmetika Tělové krémy

KITL Zámečnická Mast 100 ml

Kód výrobku: 185451
88 %

Kosmetický přípravek na klouby a záda vyrobený z mízy mladých jehličnanů a dalších přírodních surovin.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

239 Kč
ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

KITL Zámečnická Mast 100 ml

Mast je vyrobena dle starodávného receptu z mízy mladých jehličnanů, panenského olivového oleje a včelího vosku. Pravidelná masáž přispívá k uvolnění ztuhlých zad a pohybového aparátu.

Složení

Zámečnická mast se vyrábí z mízy mladých jehličnanů, olivového oleje a včelího vosku. Jako pomocné substance slouží kafr a přírodní terpentýn. Olivový olej, včelí vosk, borovicové jehličí, smrkové jehličí, cedrové dřevo, jalovcové bobule, jedlové šišky, kafr, terpentýn
(Olea europea Fruit Oil, Cera alba, Pinus silvestris Leaf Oil, Picea abies Leaf Oil, Cuppressus funebris Wood Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Abies alba Cone Oil, Camphor, Turpentine).

Aplikace masti

Mast naneste na postižené místo a důkladně vetřete do kůže. Po dobu 2 minut pak bolestivé místo masírujte palcem krouživými pohyby tak, aby se dobře prokrvilo. Uvedenou proceduru aplikujte 3x denně po dobu trvání obtíží.

Pověst o Zámečnické masti

Dle staré pověsti, synovec doktora Kittela, vyučený zámečník, ukradl ze strýcova ošuntělého pláště jakýsi papír s klikyháky. Domníval se, že jde o tajný návod k létání na plášti. List odnesl katovi do Žitavy, aby mu ho přeložil. Kat mu ho vrátil s tím, že se jedná o návod na nějakou mast. Zklamaný synovec nezatrpknul, ale začal podle receptu mast vyrábět. Dosáhl s ní velkých úspěchů a proto masti od těch dob lidé neřeknou jinak než Zámečnická.

Použití

Pravidelná masáž přispívá k uvolnění ztuhlých zad a pohybového aparátu.Mast naneste na postižené místo a intenzivně vetřete do kůže. Po dobu 2 minut bolestivé místo masírujte palcem krouživými pohyby tak, aby se dobře prokrvilo. Uvedenou proceduru aplikujte 3x denně po dobu vašich potíží.

Upozornění

Určeno pro zevní užití. Zabraňte vniknutí do očí, na sliznici a poraněnou kůži. V případě křečových žil nemasírujte, ale pouze zlehka vtírejte. Skladujte mimo dosah dětí, v suchém a temném prostředí a při pokojové teplotě. Případné změny barvy masti nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou složku přípravku. V takovém případě přerušte aplikaci a budou-li obtíže přetrvávat, vyhledejte lékaře. Není vhodné pro děti do 3 let.

Balení obsahuje 100 ml.

Informace o produktu

Výrobce: KITL s.r.o.
Značka: KITL
Kód výrobku: 185451
Kód EAN: 8595251000340
Držitel rozhodnutí: KITL s.r.o.

Recenze (13)

KITL Zámečnická Mast 100 ml

Recenze od 13 uživatelů s celkovým hodnocením 88 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Doporučuji vzhledem k stoupajícím požadavkům mých známých, zřejmě je mast dost účinná

Sama jsem mast nepoužila, ale od té doby, co jsem ji věnovala jako dárek, chtějí ji všichni. Ti, co se namastili, chválí její účinnost
60 %

70 %

používáme na bolístky nohou. osvěží, ale dlouhodobé účinky nemohu posoudit..

60 %

Doporučuji.

50 %

pomaha je perfekt tento produkt bych doporučl ostatním.

na klouby
100 %

pomaha je perfekt tento produkt bych doporučl ostatním.

na klouby
100 %

je super
nic
100 %

OK

100 %

OK

100 %

byla mi doporučena kamarádkou jsem s ní velice spokojená většinou pomůže během chvilky

výborná mast vždy nejen mě, ale i celé rodině pomohla od bolesti

Diskuze

KITL Zámečnická Mast 100 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám