Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Kojenecká mléka Počáteční kojenecká mléka

KENDAMIL 1 Počáteční kojenecké mléko od 0 - 6 měsíců 900 g

Kód výrobku: 446762
60 %

Počáteční kojenecké mléko pro děti od 0-6 měsíců je vyrobeno z plnotučného kravského mléka od volně se pasoucích krav z oblasti Lake District.

Více informací

Podrobné informace

KENDAMIL 1 Počáteční kojenecké mléko od 0 - 6 měsíců 900 g

Počáteční kojenecké mléko Kendamil 1 nabízí plnou a jemnou chuť mléka ze srdce anglických pastvin, dobře se rozpouští a dětem chutná. Obsahuje plnotučné mléko, nukleotidy, omega-3 (DHA) a omega-6 (ARA) mastné kyseliny a taurin a dále vysoké nutriční hodnoty plnotučného mléka se všemi základními vitamíny a minerály.

Výhody výrobku

  • Díky tomu, že mléko není odtučněné, lépe ho snášejí i děti s citlivějším trávením.
  • Kojenecké mléko Kendamil je připraveno s vitamíny a minerály a obsahuje rovnováhu přírodní syrovátkové a kaseinové bílkoviny, prebiotika (GOS) a esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6, bez obsahu rybího oleje.
  • Plnotučné mléko Kendamil obsahuje přirozeně se vyskytující beta-palmitát (OPO), triglycerid mastné kyseliny nalezené v přirozeném mateřském mléce. Beta palmitát (OPO) dále optimalizuje příjem vápníku.
  • Snadná příprava (potřebujete přidat pouze vodu a dobře promíchat).

Složení produktu

A: plnotučné mléko (120 g na 100 g), A: demineralizovaný protein mléčné syrovátky v prášku (obohacený o alfa laktalbumin), rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový,kokosový), laktóza (A: z mléka), A: sušené odstředěné mléko, A: Galakto oligosacharidy (z mléka), LPC mastné kyseliny (Crypthecodinium Cohnii, olej z Mortierella Alpina), citrát vápenatý, kalcium laktát, chlorid hořečnatý, askorbát sodný, chlorid draselný, hydroxid draselný, inositol, citrát sodný, pyrofosfát železitý, taurin, nukleotidy (Cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl Uridin-5′-monofosfátu, Adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl isonin-5′-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu), cholin bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacin, síran zinečnatý, citrát železito amonný, kys. Pantothenová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavin, vitamín K, biotin, vitamín D, vitamín B12, A:sojový lecitin (stopy). produkty Kendamil neobsahují geneticky modifikované suroviny.  Alergeny – A

Doporučené použití

  • Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
  • Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout po dobu nejdéle 30 minut.
  • Nepoužívejte uměle změkčenou nebo opakovaně převařovanou vodu. Nalijte požadované množství vody (dle návodu níže pro přípravu) do sterilizované lahve. 
  • Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte zarovnaný počet odměrek do láhve s vodou. Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.
  • Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití (běžná teplota je 37 stupňů). Vždy podávání nejdříve zkontrolujte teplotu tekutiny na vašem zápěstí.

Dávkování

Doporučené dávkování (od narození do 6 měs.) – ( 1 odměrka = 4.3g) 1 odměrka na 30ml vody.

Toto doporučené  dávkování slouží pouze jako pomůcka. Každé dítě je jiné a může vyžadovat menší nebo větší dávky než je uvedeno níže. V případě potřeby konzultace se obraťte na svého nutričního specialistu/pediatra. 

Důležitá upozornění

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. Kendamil 1 počáteční mléko by mělo být používáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Země původu: Velká Británie

Balení obsahuje 900 g kojeneckého mléka.

Informace o produktu

Výrobce: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.
Značka: KENDAMIL
Produktová řada: KENDAMIL First Infant Milk
Kód výrobku: 446762
Kód EAN: 5056000500069
Držitel rozhodnutí: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze (1)

KENDAMIL 1 Počáteční kojenecké mléko od 0 - 6 měsíců 900 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

60 %

Máme teprve 5 den po nutrilonu good sleep po kterém 2x-3x denně kakala a teďka přijde že ji to ucpava víc zvedá nožky a musim pomahat jako s obyc sunarem, stolici má tekutou tak trvá než vykaka s pomocí uvidíme dále nechci měnit určitě ještě 1 balení vyzkoušíme jinak se vrátíme k bebe kterou jsem našla nebo vyzkoušíme hipp

Dobře se rozpouští (pozor na bublinky)
Chutná
Bez rybího a palmoveho oleje
Vypadá to že že začátku zacpává
Cena
Nemá napsáno 900g a je o 5 cm vyšší ale hubenejsi bez balení 800g beby

Diskuze

KENDAMIL 1 Počáteční kojenecké mléko od 0 - 6 měsíců 900 g

Zkušenosti uživatelů

Anna

60 % 23/07/2019

Máme teprve 5 den po nutrilonu good sleep po kterém 2x-3x denně kakala a teďka přijde že ji to ucpava víc zvedá nožky a musim pomahat jako s obyc sunarem, stolici má tekutou tak trvá než vykaka s pomocí uvidíme dále nechci měnit určitě ještě 1 balení vyzkoušíme jinak se vrátíme k bebe kterou jsem našla nebo vyzkoušíme hipp

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám