Podrobné informace

Výživný krém s mandlovým olejem a keratinem. Keratin rozptýlený v přírodním mandlové mléku je originální kombinací pro obnovu a regeneraci pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: CORMEN
Značka: ISOLDA
Kód výrobku: 94554
Kód EAN: 8594011501110
Držitel rozhodnutí: CORMEN

Účinky
Keratin rozptýlený v přírodním mandlovém mléku je originální kombinací pro obnovu a regeneraci pokožky celého těla včetně nehtů. Vysoká koncentrace této kombinace zajišťuje také hloubkovou výživu pokožky. Jemné, velmi malé kapičky mandlového oleje mají schopnost pronikat hluboko do pokožky, kde působí jako vnitřní výživa kůže i několik dnů po aplikaci přípravku.

Účinné složky
Keratin je vysoce odolná bílkovina nacházející se v kůži, vlasech a nehtech. Pokožce dodává zejména jemnost a vláčnost diky dobrým hydratačním účinkům na jejím povrchu. Snížený obsah keratinu v kůži může vést ke ztrátě pevnosti pokožky a projevům jejího předčasného stárnutí.

Mandlový olej byl využíván ve středověkém Orientu na ošetření kůže dívek, které byly cíleně vychovávány jako nevěsty bohatých velmožů. Historicky jsou známy jeho výrazně zklidňující a vyživující účinky. Mandle obsahují kromě nenasycených mastných kyselin rovněž anorganické složky jako je draslík, vápník a křemík, které jsou nepostradatelné pro pevnost pokožky. Jemné, velmi malé, poloprůsvitné kapičky oleje mandlových jader mají schopnost pronikat hluboko do pokožky. Díky svým vlastnostem působí jako vnitřní výživa kůže i několik dnů po aplikaci přípravků.

Recenze (1)

Recenze produktu ISOLDA Keratin krém na ruce s mandlovým olejem 100 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu ISOLDA Keratin krém na ruce s mandlovým olejem 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze