Podrobné informace

Dezinfekční krém na ruce s obsahem biotinu a lactilanu. Díky této kombinaci je možno dezinfikovat pokožku rukou snadno, rychle a bez nežádoucích reakcí.

Informace o produktu

Výrobce: CORMEN
Značka: ISOLDA
Kód výrobku: 94552
Kód EAN: 8594011501165
Držitel rozhodnutí: CORMEN

Účinky
Dezinfekční krém obohacený o výživné, ochranné a regenerační složky, díky kterým je možno dezinfikovat pokožku rukou snadno, rychle a bez nežádoucích reakcí. Kombinace zklidňujících, výživných a hydratačních látek - Biotinu a Lactilanu - poskytuje kůži nejen bezpečnou antimikrobiální ochranu, ale současně posiluje ochrannou bariéru pokožky.

Účinné složky
Biotin neboli také koenzym R či vitamín H v těle působí společně ostatními B vitamíny a vitamínem A při udržování kůže v dobrém stavu. Biotin také zabraňuje předčasnému šedivění a vypadávání vlasů a bráni vzniku kožních onemocněni jako jsou ekzémy a záněty. Tento významný vitamín ovlivňuje obnovu pokožky, zlepšuje její strukturu a brání i poškozeni nehtů, které jsou vystaveny dezinfekčnímu působení.

Lactilan je účinným komplexem látek s výbornými hydratačními vlastnosti. Lactilan zajišťuje, že hydratace se v pokožce udrží dlouhodobě a neztrácí se například častějším mytím. Základem účinku je pyrolidon karboxylová kyselina, která v pokožce přirozeně váže až 300x více vody, než sama váží.

Recenze (1)

Recenze produktu ISOLDA Biotin dezinfekční krém na ruce se šalvějí 100 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu ISOLDA Biotin dezinfekční krém na ruce se šalvějí 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze