Podrobné informace

TEEN DERM K Concentrate je koncentrovaný přípravek k ošetřování mastné a aknózni pleti. Jedná se o přípravek nové generace s novými aktivními složkami.

Informace o produktu

Výrobce: ISIS PHARMA
Značka: ISIS
Kód výrobku: 103713
Kód EAN: 3401347818100
Držitel rozhodnutí: ISIS PHARMA

Účinné látky
Gluconodeltalactane
Glycolicacid
Salicylicacid

Užití
TEEN DERM Kconcentratevelmí rychle působí na snížení mazotoku, výrazně reguluje sekreci mazových žláz. Rychle hojí již vzniklé záněty mazových žláz (uhry, pupínky).

Dávkování
TEEN DERM K concentrate aplikujte pouze na postižená místa 2krát denně (ráno a večer) na čistou a suchou pleť.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Fakta
Acne vulgaris je chronické zánětlivé onemocněni mazových žláz avlasových folíkulů. Hlavnimi příčinami onemocněni jsou nadměrná tvorba kožního mazu stimulovaná hormony (androgeny), nadměrné rohovatění buněk pokožky, infekce a zánět. Projevy akné se obvykle objevují v časném období puberty a u osob s výrazně mastnou pokožkou. Základem léčby akné jsou zevně aplikovaná léčiva s obsahem antibiotik (antibakteriální působeni) nebo s keratolytíckým a komedolytickým působením (zabraňují nadměrnému rohovatění pokožky, mají olupující účinek a brání ucpávání vývodů mazových žláz). Vhodnější a účinnější než léčba akné je však předcházení vzniku akné, tj. každodenní ošetřování a specifická hygiena kůže s tendencí ke vzniku akné. Moderní dermo-kosmetické přípravky určené k ošetřováni mastné pokožky a kůže s výskytem komedonů a dalších projevů akné jsou účinné nejen v prevenci, ale i v ošetřování mírných forem akné. Obsahují účinné látky, které regulují produkci kožního mazu, zabraňují nadměrnému rohovatění pokožky a uvolňují ucpané vývody mazových žláz. Program TEEN DERM zahrnuje přípravky, které umožňují dokonalé a současně šetrné každodenní čištění mastné kůže, urychlují vymizení projevů akné a zabraňují jejích opětovnému vytvoření.

Recenze (2)

Recenze produktu ISIS TEEN Derm K Concentrate 30ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (2)

60 %

lokálně na místa výskytu akné...no asi jako všechny tyhle přípravky, žádný zázrak, ale určitě trochu pomůže hojení

(0) (2)

100 %

ucinnost presne odpovida popisu

  • opravdu funguje
  • nejsou

Diskuze

Diskuze k produktu ISIS TEEN Derm K Concentrate 30ml

Přidat nový příspěvek do diskuze