Úvodní strana Zdraví a léky Vitamíny, minerály Vitamíny Multivitamíny

Nexars Imunocomplex 30 tobolek

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 331510
Vše pro Váš imunitní systém v jedné tobolce.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt skladem

Podrobné informace

Nexars Imunocomplex 30 tobolek

Mannan oligosacharidy a beta-glukany obsažené v IMUNOCOMPLEXU® pocházejí z buněčné stěny kvasinky Saccharomyces cerevisiae. Buněčné stěny tvoří vnější obal kvasinek i bakterií. Beta-glukany
a mannan oligosacharidy tvoří její nedílnou součást. Beta-glukany jsou řetězce molekuly glukosy poskládány za sebou (v pozici β– 1,3). Ty nejúčinnější mají i postranní větvení v pozici β– 1,6 značené jako β– 1,3/1,6 glukany. Náš nespecifi cký (vrozený) imunitní systém se stimuluje při kontaktu s patogenním (nemoci způsobujícím) mikroorganizmem, který rozeznává dle jeho povrchů (jako například beta-glukanů a mannan oligosacharidů). Beta-glukany a mannan oligosacharidy jsou obdobné (evolučně vysoko konzervativní) u všech baktérií i kvasinek. Proto do našeho preparátu, za účelem nespecifické stimulace našeho imunitního systému, dáváme koncentrované části povrchu kvasinek. Žijeme v době, kdy až „nezdravě dbáme na čistotu“, to znamená, že nám chybí přirozená stimulace prostředím. Proto se domníváme, že dlouhodobá stimulace části buněčných stěn mikroorganizmů je prospěšná i z tohoto hlediska.

Dávkování

Pro dlouhodobé posílení Vašeho imunitního systému užívejte 1 tobolku denně, nejlépe ráno, a zapijte dostatečným množstvím tekutin. Při nemoci zvýšit dávkování až na 3 tobolky denně, u dětí od 7 let 1 tobolku denně.

Složení

Imunokomplex obsahuje Imunofactor alfa, vitaminy a minerály pro Váš imunitní systém, živé bakteriální a kvasinkové kultury s vlákninou.

  • Imunofactor alfa je soubor látek vyvinut za účelem posílení imunitního systému (mannan oligosacharidy a beta-glukany z kvasničné biomasy, kyseliny alfa a gama linolenová z lněného oleje, sojový lecitín), látek poskytujících stavební kameny pro množení buněk imunitního systému (nukleotidy, hydrolyzáty bílkovin s vysokým podílem větvených aminokyselin) a řadu ochranných látek (antokyaniny a rostlinné polyfenoly).
  • Nezbytné vitamíny a minerály pro Váš imunitní systém. V Imunokomplexu jsou pouze přiměřené dávky vitamínů a minerálů, které dlouhodobě nebrání přirozenému vstřebávání vitamínů a minerálů ze stravy. Vitamíny skupiny B, C a E, minerály selén a zinek v organické formě umožňující vstřebání a větší účinnost v organismu. IMUNOCOMPLEX® je obohacen také o složku organicky vázaného chrómu, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
  • Enkapsulované živé bakteriální a kvasinkové kultury s vlákninou (syn-biotikum): Probiotická živá bakteriální kultura (Lactobacillus acidophilus, Bifi dobacterium species) a kvasinková (Saccharomyces boulardii) kultura představují „dobré“ bakterie a kvasinky, které udržují vyváženou bakteriální mikroflóru důležitou pro správné fungování trávicího ústrojí, centra imunitního systému. Zmiňované živé kultury jsou chráněny zejména před kyselým prostředím žaludku enkapsulací. Důležité je také prebiotikum vláknina Inulín, které slouží jako startovací potrava pro „dobré“ bakterie, jež se po užití Imunokomplexu rozptýlí v trávicím ústrojí, kde se následně množí. Probiotická živá kultura je do Imunokomplexu dodávána v množství min. 10 miliard CFU (v překladu: kolonií tvořících jednotek). V čase od výroby po užití se počet živých bakterií snižuje. Garantované množství živých kultur v Imunokomplexu je i časem 10 milionů. I takzvaně „neživé“ kultury mají smysl, živé je používají jako stavební kameny pro sebe. Udržení vyvážené bakteriální mikroflóry trávicího systému je důležitým faktorem pro zdraví lidského organismu. Živé bakteriální
    kultury spolu s Saccharomyces boulardii napomáhají obnovit narušenou rovnováhu např. při užívání antibiotik.

V případě, že po otevření výrobku ucítíte charakteristickou vůní, je to způsobeno tím, že Imunokomplex
garantuje přírodní původ tobolek bez použití umělých aromatických látek.

 

Informace o produktu

Výrobce: C2P s.r.o.
Kód výrobku: 331510
Kód EAN: 8595572717019
Držitel rozhodnutí: C2P s.r.o.

Recenze

Nexars Imunocomplex 30 tobolek

Diskuze

Nexars Imunocomplex 30 tobolek

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka