Podrobné informace

Masozeleninový sterilovaný příkrm pro kojence a děti od ukončeného 10. měsíce. Pokryje jednu porci masa, obsahuje měkké kousky pro rozvoj kousání. Je vyroben z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: HAMI
Kód výrobku: 196290
Kód EAN: 5900852996405
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Účinné látky
Bílkoviny
Cukry
Tuky

Užití
Hami příkrmy svou variabilitou, složením, nutričními hodnotami, konzistencí a velikostí skleniček příkrmů, zabezpečí pestrou stravu Vašemu děťátku v každé vývojové fázi jeho věku. Svému děťátku můžete tak dát každý den jinou zeleninu, jiné maso a tím podpořit rozvoj jeho chutí a zajistit mu optimální přijem vitamínů a minerálů v jeho stravě. Vyvážený obsah zeleninové a masové složky v každé receptuře je vhodná kombinace pro zdravý jídelníček Vašeho děťátka. Všechny receptury příkrmů jsou sestaveny tak. aby vynikla přírodní chuť zeleniny a masa, ato zcela bez dochucovadel.

Dávkování
Při otevřeni musí víčko klapnout. Před ohřátim skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevaňt) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou Část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.
Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Kontraindikace
Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku výrobku.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Fakta
Hami příkrmy svou variabilitou, složením, nutričními hodnotami, konzistencí a velikostí skleniček příkrmů, zabezpečí pestrou stravu Vašemu děťátku v každé vývojové fázi jeho věku. Svému děťátku můžete tak dát každý den jinou zeleninu,jiné maso a tím podpořit rozvoj jeho chutí a zajistit mu optimální příjem vitamínů a minerálů v jeho stravě. Vyvážený obsah zeleninové a masové složky v každé receptuře je vhodná kombinace pro zdravý jídelníček Vašeho děťátka. Všechny receptury příkrmů jsou sestaveny tak, aby vynikla přírodní chuť zeleniny a masa, ato zcela bez dochucovadel.

Složení
Složení ve 100 g výrobku: Těstoviny 24,8 g, koncentrovaný rajčatový protlak 19,8 g, voda, maso z tuňáka 11 g, cuketa 8 g, mrkev, hrášek, cibule, pšeničný a kukuřičný škrob, kukuřičný olej, oregano.

Recenze (1)

Recenze produktu HAMI Penne s tuňákem, rajčaty a cuketou 250 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (6)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu HAMI Penne s tuňákem, rajčaty a cuketou 250 g

Přidat nový příspěvek do diskuze