Podrobné informace

Masozeleninové příkrmy mají tak jemnou konzistenci, aby je děti mohly snadno polykat.

Informace o produktu

Výrobce: HAMÉ S.R.O.
Značka: HAMÁNEK
Produktová řada:
Kód výrobku: 185623
Kód EAN: 8595139721596
Držitel rozhodnutí: HAMÉ S.R.O.

Masozeleninové příkrmy mají tak jemnou konzistenci, aby je děti mohly snadno polykat. Jsou vyráběny stejně jako ovocné kojenecké výživy bez přídavku konzervačních látek, umělých aromat, barviv a soli.

Při otevření masozeleninové výživy musí víčko klapnout. Toto lupnutí jednoznačně signalizuje, že v průběhu transportu a skladování nebylo narušeno vakuum a výživa je z mikrobiologického hlediska zcela v pořádku.

Kojenecké masozeleninové výživy Hamé, které jsou vyrobené z vysoce kvalitního masa, Vám pomohou zpestřit jídelníček Vašeho miminka. Masozeleninové výživy Hamánek neobsahují přidanou sůl, koření ani dochucovadla. Zavedení masozeleninových výživ je potřeba začít z menších porcí, abychom miminko naučili na novou chuť.Vaše miminko roste a vyvíjí se. Tento intenzivní růst si žádá doplňování živin nejen ovocnou a zeleninovou stravu, ale i masovou. Kuřecí maso je bohatým zdrojem nejen bílkovin, ale také lehce vstřebatelného železa. Železo je velmi důležité pro miminko ve druhé polovině prvního roku života, protože zásoba, kterou načerpalo Vaše miminko z mateřského mléka v prvních měsících, se postupně vyčerpává.

Zelenina obsahuje cenné minerální látky a vlákninu, která má příznivý vliv na trávení kojence a brambory, které jsou přírodním zdrojem energie. Brambory obsahují vitamín C, jsou zdrojem energie, kterou každé dítě nutně potřebuje pro zdravý vývoj.

Recenze (5)

Recenze produktu Hamánek kuře se zeleninou a bramborem 190 g

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (6)

100 %

(6) (4)

100 %

(5) (3)

100 %

(5) (4)

100 %

(7) (3)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Hamánek kuře se zeleninou a bramborem 190 g

Přidat nový příspěvek do diskuze