Podrobné informace

Masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 10. měsíce.

Informace o produktu

Výrobce: HAMÉ S.R.O.
Značka: HAMÁNEK
Produktová řada:
Kód výrobku: 210451
Kód EAN: 8595139760717
Držitel rozhodnutí: HAMÉ S.R.O.

Brambory jsou zdrojem vitamínu C a tělu dodávají potřebnou energii. Maso je bohatým zdrojem bílkovin a také lehce vstřebatelného železa.

Masozeleninový příkrm od ukončeného 10. měsíce. Vyvážené složení. Správná konzistence pro první zoubky.

Příkrmy určené pro věk 6 a 7 měsíců jsou velmi jemné konzistence tak, aby byly pro malé dítě co nejpříjemnější a nepřekážely mu řádné kousky, se kterými by si nemuselo ještě poradit. S přibývajícím věkem je však pro nácvik žvýkacích dovedností žádoucí, aby se v příkrmech již nacházely drobounké nehomogenní a zcela nerozmixované součásti. Nevadí však, pokud staršímu miminku podáváme příkrm, který je určen pro mladší věk. Věkové určení udává pouze to, od kdy může být příkrm do jídelníčku zařazen nejdříve.

Hotové kojenecké výživy Hamánek a BIO Hamánek jsou vyvíjeny v souladu s celosvětovými výživovýmí trendy v oblasti dětské výživy a na základě konzultací s českými pediatry. Podněty pro jejich vývoj, resp. druhové složení a příchutě, je čerpání od samotných maminek na základě diskusí především v mateřských centrech.

Sklenička je připravena jako jedna porce dětské výživy. Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte. Před podáváním zkontrolujte teplotu.

Nekonzumujte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu.

Recenze (2)

Recenze produktu Hamánek Bramborové nočky s vepřovou kýtou sklo 230 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (2)

100 %

(3) (1)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Hamánek Bramborové nočky s vepřovou kýtou sklo 230 g

Přidat nový příspěvek do diskuze