Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Ovulační testy

GS Ovultest 3v1 ovulační testy 3 kusy

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 365963
90 %

Vědět, kdy je šance na otěhotnění nejvyšší, je správným základem pro každé plánované rodičovství. Test spolehlivě poslouží k zjištění plodných dnů.

Více informací

Běžná cena: 46 Kč
39 Kč
Ušetříte: 15 % (7 Kč)

Skladem

Pozítří odešleme, u vás v úterý 22. 9.

Pozítří odešleme, u vás v úterý 22. 9.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

GS Ovultest 3v1 ovulační testy 3 kusy

GS Ovultest je rychlý ovulační test, který můžete provádět Vy sama. Zjišťuje zvýšenou hladinu luteinizačního hormonu (LH), která se objevuje v moči krátce před ovulací. Díky tomu Vám umožňuje spolehlivě zjistit své plodné dny, a zvýšit tak pravděpodobnost otěhotnění.

Jak GS Ovultest funguje

Luteinizační hormon (LH) se vytváří v podvěsku mozkovém a u žen v plodném věku slouží k vyvolání ovulace – uvolnění zralého vajíčka z vaječníku. K tomu dochází přibližně dva týdny před pravidelným menstruačním krvácením. V tomto okamžiku je nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění po nechráněném pohlavním styku – tzv. plodné dny. Vysoká hladina luteinizačního hormonu Vaše plodné dny přesně signalizuje. Po ponoření ovulačního testu do vzorku moči, která obsahuje LH, se objeví barevný proužek (Vyhodnocení uvedeno dále.). Pokud je test proveden řádným způsobem, objeví se v kontrolní oblasti ještě jeden barevný proužek (slouží ke kontrole správnosti provedení).

Provedení testu

  1. Test provádějte při běžné pokojové teplotě.
  2. Odeberte moč do čisté a suché nádobky.
  3. Vyjměte proužek ze sáčku.
  4. Ponořte proužek absorpční částí do vzorku moči. Proužek neponořujte do moči nad vyznačenou maximální linii (MAX), jinak test neproběhne správným způsobem. Po 10 sekundách proužek vyjměte položte jej na vodorovný, čistý, suchý a nenasákavý povrch (například na vrchní část nádobky s močí).
  5. Výsledek odečtěte nejpozději do 10 minut.
  6. Se vzorkem moči a použitým testem zacházejte hygienicky, po použití zlikvidujte. Nepoužívejte opakovaně.

Vyhodnocení testu

Pozitivní výsledek -objeví se barevný (růžový nebo fialový) testovací i kontrolní proužek. Testovací proužek je buď stejně intenzivně zabarven jako kontrolní proužek, nebo je tmavší. Tento výsledek ukazuje vzestup hladiny LH a předznamenává ovulaci, tedy nejvhodnější čas pro početí. Nejvyšší šanci na otěhotnění máte v následujících 24-48 hodinách.

Negativní výsledek - kontrolní proužek je růžový nebo fialový. Testovací proužek se buď vůbec neobjevil, nebo je světlejší než kontrolní proužek. Ke zvýšení hladiny hormonu LH ještě nedošlo. Proveďte test s novým proužkem následující den ve stejnou dobu.

Neplatný výsledek - neobjevil se růžový nebo fialový proužek v kontrolní oblasti. Test neproběhl správně a je potřeba jej zopakovat s novým proužkem.

Každé balení obsahuje

  1. 3 sáčky obsahující po jednom testovacím proužku a vysoušedle. Vysoušedlo slouží pouze pro účely skladování, pro vlastní testování se nepoužívá.
  2. Příbalový leták s návodem k použití.
  3. Pro testování budete potřebovat použít vlastní čistou a suchou nádobku ze skla nebo plastu, do které odeberete moč a časomíru (hodiny nebo hodinky).

Na co si dát při použití ovulačního testu pozor

Výsledek může být zkreslený v případě, že užíváte hormonální léky obsahující LH nebo cg. Test nebude spolehlivě fungovat ani během těhotenství, nebo při užívání hormonální antikoncepce.

Balení obsahuje 3 testy.

Informace o produktu

Výrobce: GREEN SWAN
Značka: GS
Produktová řada: GS Pro ženy
Kód výrobku: 365963
Kód EAN: 8594032757886
Držitel rozhodnutí: GREEN SWAN

Recenze (8)

GS Ovultest 3v1 ovulační testy 3 kusy

Recenze od 8 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Rychlý, spolehlivý, velmi snadná manipulace a způsob použití. Po vyzkoušení jiných konkurenčních produktů se k tomuto stále vracím.

100 %

som spokojna

Proč je to slovensky?

60 %

Test jsem si koupila, abych identifikovala své plodné dny. Použila jsem 4 balení - sledovala jsem ovulaci po 12 dnů (5 dní před a 7 dní po nejpravděpodobnějším termínu ovulace) - a dle výsledku jsem vůbec ovulaci neměla ... Další měsíc jsem ovulaci vypočítala podle menstruace a podařilo se mi otěhotnět. Takže pochybuji o účinnosti ovultestů jako takových.

jednoduché použití
3 ks v balení
test mi neukázal pozitivní výsledek
100 %

¨Tento produkt jsem si vybrala na základě doporučení. Použivám ho první měsíc a musím říct, že testy jsou perfektní a myslím si, že přesné

Přesný jako hodinky
100 %

Ve srovnání s druhým testem je výsledek jasnější. Vzhledem k ceně určitě koupím znovu.

60 %

nevím, zatím jsem neměla žádný test pozitivní - buď nemám ovulaci, nebo ji nedokáže změřit..

100 %

kladné hidnocení

100 %

Kvalita, nízka cena a 100% výsledek.

Diskuze

GS Ovultest 3v1 ovulační testy 3 kusy

Zkušenosti uživatelů

100 % 16/12/2014

¨Tento produkt jsem si vybrala na základě doporučení. Použivám ho první měsíc a musím říct, že testy jsou perfektní a myslím si, že přesné

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám