Podrobné informace

Čistá 100% šťáva z granátových jablek obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků nezbytných pro přirozené fungování lidského organismu.

Informace o produktu

Výrobce: Allnature, s.r.o.
Značka: ALLNATURE
Kód výrobku: 327812
Kód EAN: 4260071640062
Držitel rozhodnutí: Allnature, s.r.o.

Granátová jablka jsou plody ve tvaru jablka, které se pod slupkou skládají z malých bobulí plných výborné sladko-kyselé šťávy. Plody se sklízejí dokonale dozrálé až ve vzdáleném Ázerbájdžánu.

Zralost plodů je rozhodující pro maximální kvalitu šťávy, protože jen perfektně zralé plody zajistí, že šťáva bude obsahovat všechny potřebné vitamíny i živiny, a navíc bude skvěle chutnat. Šťáva je bez vedlejších přísad, neobsahuje přidané cukry, barviva ani konzervanty, proto je vhodná pro široké spektrum uživatelů. 

Co šťáva z granátových jablek obsahuje?

  • řadu vitaminů (A, B1, B2, B3, B9, C, E), aminokyseliny a další účinné látky, které jsou pro lidský organismus velmi důležité,
  • fosfor, železo a vápník, tyto látky dodávají organismu potřebnou energii a vitalitu,
  • minerály a stopové prvky jako jsou mangan, měď, křemík, zinek a magnézium, které se podílejí na výstavbě tělesných tkání, podporují krevní oběh, regulují, aktivují a kontrolují metabolické pochody a jsou důležité i pro duševní pohodu,
  • vlákninu nezbytnou pro normální zažívání.

Proč šťávu z granátových jablek užívat?

Šťáva z granátových jablíček je velmi osvěžující a chutná.

Posiluje obranyschopnost a imunitní systém organismu.

Je vhodná jako doplněk pestré stravy a nejvíce ho ocení těhotné ženy, vegani a vegetariáni, kteří mají zvýšenou potřebu příjmu vitaminů a minerálů.

Dávkování a další informace

Užívejte 50 ml 3x denně.

Balení obsahuje 1000 ml.  

Recenze

Recenze produktu ALLNATURE Granátové jablko 1000 ml

Diskuze

Diskuze k produktu ALLNATURE Granátové jablko 1000 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze