Úvodní strana » Značky » G » GILLETTE

GILLETTE

Značka GILLETTE patří do portfolia výrobce Procter&Gamble. Tato společnost vyrábí kromě GILLETTE i mnoho dalších známých značek (Jar, Ariel, Wella, Pampers, Always, aj.).

GILLETTE se zaměřuje především na výrobu holicích strojků, gelů a pěn na holení. Věnuje se i péči o pokožku, a to hlavně po holení. Od značky GILLETTE můžeme najít i řadu deodorantů ve formě spreje, roll-on či v tuhé nebo gelové formě. GILLETTE se z větší části orientuje na kosmetiku pánskou.

Na našem webu jsou k dispozici výrobky pro muže, ale i pro ženy. Pro pány jsou to hlavně gely a pěny na holení z řady Gillette Series. Samozřejmě, že zde jsou k dostání i pánské holicí strojky a náhradní hlavice. Opomíjeny nejsou ani pánské deodoranty Gillette. Pro ženy je řada Gillette Satin Care, která nabízí množství gelů na holení. Dále řada Gillette Venus ProSkin a Venus Embrace nabízející dámské holicí strojky a náhradní hlavice.

Více informací
GILLETTE

Produktové řady

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka