Podrobné informace

Zelený čaj Organic, celolistový, s vysokým obsahem gama aminomáselné kyseliny. Vysoce prospívá lidskému organismu, snižuje tlak a cholesterol.

Informace o produktu

Výrobce: INSTITUT HANDAN HEBEI
Značka: GABA
Kód výrobku: 100206
Kód EAN: 8594069150056
Držitel rozhodnutí: INSTITUT HANDAN HEBEI

Výroba
Jedná se o zelený čaj s vysokým obsahem gama-aminobutyrické kyseliny (zkratka GABA), je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anareobní úpravy sterilizace, svinutí a sušení, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku, který má dvacetkrát větší obsah GABA než obyčejný zelený čaj a navíc, tento čaj se během výrobního procesu nesetká s žádnými chemickými reakcemi.

Účinky
Gama-aminobutyrická kyselina je bezproteinová aminokyselina, která má mnoho různých účinků, například dokáže snižovat krevní tlak, zabránit křečím, dysforii či arytmii a reguluje tvorbu hormonů. Vezmeme-li ji jako medikament, lze ji použít k zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, ke zlepšení metabolismu mozkových buněk, nebo také může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice, následků zranění hlavy či ateromu cerebrálních artérií, jako jsou bolesti hlavy, hučení v uších či stavy zmatenosti.

Dnes je jasné, že využití těchto zdraví prospívajících funkcí čaje s vysokým obsahem gama-aminobutyrické kyseliny ve farmakologii je především důležité pro snížení krevního tlaku, snížení cholesterolu a rozkládání alkoholu v krevním oběhu.

Dávkování
5-7g čaje zalijeme 70-80°C teplou převařenou vodou. Po 10-15 vteřinách louhování můžeme čaj přelít do šálků. Toto množství čaje vystačí pro přípravu 5-7 nálevů s tím, že dobu louhování prodlužujeme u každého následujícího nálevu podle chuti.

Recenze (4)

Recenze produktu Gaba zelený čaj Organic syp.100g

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (4)

100 %

Chuť je vynikající...!

(6) (6)

100 %

(5) (5)

80 %

Solidní zelený čaj, výrazně viditelné účinky a zázraky jsem ani neočekával.

(5) (4)

100 %

čaj je velice dobrý,chuť se dá korigovat dobou louhování,doporučuji

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Gaba zelený čaj Organic syp.100g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(5) (5) (0) 08/06/2010

Miloš J. - gaba

Čaj jsem si pořídil a začal užívat po prodělaném zánětu mozkových blan,který naštěstí nezanechal nějaké trvalé následky.Užívám ho asi měsíc dvakrát denně.Velice mi chutná a dá se použít vícekrát,což kompenzuje jeho poněkud vyšší cenu než bývá u zelených čajů obvyklé.Beru to jako součást doléčení ,protože na toto onemocnění se po jeho ukončení nedávají žádné léky,jen vitamíny a doporučuje se klid… Více

Vstoupit do diskuze