Podrobné informace

Gyntima Intimní pěna je účinný, příjemný, osvěžující a jemný mycí prostředek s optimálním pH, vyvinutý speciálně pro intimní hygienu ženy.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: FYTOFONTANA
Kód výrobku: 26801
Kód EAN: 7640119230016
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG

Gyntima Intimní pěna je účinný, příjemný, osvěžující a jemný mycí prostředek s optimálním pH, vyvinutý speciálně pro intimní hygienu ženy.

Proč Gyntima Intimní pěnu používat

  • Používání Intimní pěny pomáháte předcházet vaginálním infekcím, především Aloe Vera zde uplatňuje své antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky.
  • Díky optimálnímu složení a vybraným přírodním látkám je pokožkou velmi dobře snášena. Intimní pěna představuje pro pokožku Vašeho těla dlouhotrvající svěžest a ochranu, a proto by neměla chybět při každodenní intimní hygieně ženy.

Zajímá vás složení a návod na použití

Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Lauramidopropyl Betain, Citrus Grandis, Panthenol, Salvia Officinalis, Aloe Vera gel, Methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone. Pěnu naneste na navlhčenou pokožku v intimních místech a jemně roztírejte a opláchněte. Z balení pěny 150 ml připravíte přibližně 200 dávek aktivní pěny.

Upozornění: Případné tmavší zabarvení pěny je způsobeno rostlinnými extrakty, které pěna obsahuje. Toto zabarvení neovlivňuje kvalitu přípravku. Skladování: skladujte při teplotě 10 – 25 oC.

Recenze (2)

Recenze produktu Fytofontana Gyntima intimní pěna 150 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

100 %

Naprostá spokojenost, mohu pouze doporučit!

(4) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Fytofontana Gyntima intimní pěna 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze