Úvodní strana Krása a hygiena Pleťová kosmetika Pleťová séra a emulze

FC Laserceutical sérum denní 50 ml + noční 50 ml

Kód výrobku: 87046
70 %

Biotechnologická séra na obnovu a regeneraci pokožky – pro denní a noční použití. Bezbolestná alternativa laserové chirurgie v lahvičce.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Běžná cena: 1 475 Kč
1 089 Kč
Ušetříte: 26 % (386 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

FC Laserceutical sérum denní 50 ml + noční 50 ml

Charakteristika:
LASERCEUTICAL biotechnologická séra na den a noc jsou účinnými dvojfázovými přípravky. Díky některým z nejúčinnějších dermatokosmetických surovin proti stárnutí pleti, jaké lidstvo zná, může vypadat Vaše pokožka o několik let mladší. Laserová plastická chirurgie na omlazení pleti přinesla vynikající účinky, lidé vypadali o několik let mladší díky tomu, že jim pleť omládla. Mnohým však vadila velká bolest a dlouhé zotavování. Na lidech s olivovou pletí, s tmavší pletí a mnohých lidech evropského a asijského původu nebylo možné laserovou chirurgii aplikovat, protože u nich nastaly nežádoucí reakce jako např. trvalé zesvětlení jistých částí pleti. Firma Herb-Pharma AG vyvinula přípravky, které mají na pleť pozoruhodný vyhlazovací účinek bez bolesti laserového či chemického peelingu a který si mohou pacienti aplikovat na tvář v domácím prostředí. Přípravky se tak staly alternativou laserové chirurgie. Se séry Laserceutical Day a Night jsou dosahovány podobné účinky jako při použití laseru, ale bez nepříjemných vedlejších účinků. Laserceutical biotechnologická séra odstraňují odumřelé kožní buňky, vytváří se novější pokožka, která nastartuje proces vyhlazování. Tato kúra je určena pro zachování a zlepšení kvality pokožky, takže k zlepšení nedojde okamžitě. Při přesném používání po dobu 9–12 měsíců můžete očekávat:

  • svěží pokožku se zdravým ruměncem
  • hladkou, čistou pokožku
  • výrazné omezení jemných vrásek a pigmentových skvrn
  • redukci zjizvených a hnědých míst na tváři

 

Výrobky tak výrazně ovlivňují stav a vzhled pokožky, a proto představují nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.

Použití a dávkování:
Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství séra. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!
Laserceutical DAY aplikujte na tvář denně ráno, Laserceutical NIGHT používejte denně večer, nanesením přípravku na ukazováček, jímž budete přípravek aplikovat. Na čistou a suchou pokožku naneste potřebné množství přípravku a krouživou masáží aplikujte na pokožku tváře. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, až potom použijte svou běžnou kosmetiku. Pro zabezpečení optimálního zlepšení je potřebné přísně dodržovat používání systému během cca 12 měsíců. Během prvních 8–10 týdnů můžete mít pocit pálení pokožky, které způsobuje vysoký obsah účinných látek v přípravku. Po krátké době pálení zmizí. Během prvních týdnů může dojít k rychlému olupování pokožky, což může vyvolat pocit napnuté a suché pokožky. Není to však důvodem k znepokojení, protože oloupanou pokožku nahradí nové, svěží buňky pokožky s lepší tkání a zbarvením. Při zvýšené aktivitě související s obnovou pokožky je přívod krve do pokožky větší, což jí dává světle růžový mladistvý nádech.

Upozornění:
Výrobky jsou velmi dobře snášeny a používají se na všechny typy pleti. Přesto se pro jejich vysokou účinnost doporučuje přípravek před použitím otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravků na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravky používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně je osušte. Pouze pro vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 °C.

Popis:
Barva pleti je daná interakcí několika různých barviv. Ve skutečnosti je hemoglobin, složka způsobující červené zbarvení krve, odpovědný za tóny do červena a modra, naopak karotenoidy způsobují základní žlutý tón pokožky. Hnědé zbarvení je výsledkem působení pigmentu eumelaninu a feomelaninu, které jsou produkovány ve speciálních epidermálních buňkách, takzvaných melanocytech.
Enzym tyrozináza je obvykle přítomný v neaktivní formě a je vytvářen v těchto melanocytech. Jeho aktivace UV světlem spouští melanogenezi, což je komplexní řada enzymatických chemických reakcí, které končí vytvořením melaninu. Efektivní zablokování tyrozinázy potlačuje řetězec reakcí melanogeneze. V současnosti se dermatokosmetika zaměřuje na vývoj vlastností, které účinně a rychle blokují enzymy bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Používáním biotechnologického séra Laserceutical Day se pokožka tváře vyhladí, stává se souměrnější, nabývá svěží, mladistvý vzhled. Biotechnologické sérum Laserceutical Day zabezpečuje olupování a zjemnění tkáně, snižuje tvorbu pigmentu, vyhlazuje jizvy a vrásky, rozjasňuje a omlazuje pleť.
Účinná látka přípravku Laserceutical Day v sobě spojuje kombinovaný lokální účinek extraktu z listu Uva ursi a účinek magnézium askorbyl fosfátu, s cílem dosáhnout intenzivní a déle trvající zesvětlení pokožky.
Účinnou látkou je vlastně čištěný vodní extrakt z listů Uva ursi, který je smíchán s multifunkční složkou – magnézium askorbyl fosfátem. Přípravek zesvětluje pokožku, působí jako antioxidant a stimulátor kolagenu. In vitro studie prokázaly, že účinná látka je velmi účinným inhibitorem působení tyrozinázy. Je velmi oblíbený v asijských státech, kde se používá jako účinný prostředek na depigmentaci pokožky, což se prokázalo na základě in vivo testů. Biotechnologické sérum Laserceutical Night je určeno pro péči o pleť v noci během spánku, efektivně a rychle zesvětluje pleť a minimalizuje výskyt jaterních skvrn.
Účinná látka použitá v přípravku Laserceutical Night je čistá ve vodě rozpustná, biosyntetická aktivní složka, která pleť zesvětluje a vyrovnává tón pleti u všech typů pokožky. Blokuje biosyntézu epidermálního melaninu inhibice enzymatické oxidace tyrozinu a Dopa. Účinná látka je strukturální α-glukozid, který způsobuje zesvětlující účinek na pleť, působí rychleji a efektivněji než existující jednosložkové přípravky, minimalizuje jaterní skvrny a snižuje stupeň zhnědnutí pokožky po expozici UV zářením. Kosmetické přípravky na zesvětlení pokožky se používají kvůli svému celkovému zesvětlujícímu účinku, jakož i za účelem sjednocení barevného tónu. Nestejnoměrnou pigmentaci pokožky může vyvolat zánět, nadměrné sluneční záření, hormonální léčba, proces stárnutí apod. Epidermální pigmenty se stávají z oranžového feomelaninu a hnědočerného eumelaninu. Na začátku procesu tvorby melaninu, který vede ke vzniku těchto pigmentů, stojí aminokyselina tyrozin a řídí ho glykozylovaná tyrozináza. Inhibice této tyrozinázy, která se nachází v bazální vrstvě melanozomů, zabraňuje tvorbě zmíněných dvou melaninových biopolymerů.
Cílem výzkumných pracovníků bylo použití optimálních látek na podporu penetrace, aby inhibitory tyrozinázy dokázaly proniknout přes pokožku k melanozomům.
Studie účinných látek biotechnologických sér Laserceutical Day a Night na zesvětlení pokožky byla provedena na 40 ženách. Po 3 měsících používání se pokožka zesvětlila přibližně o 80 % více než při používání přípravků s jinou účinnou látkou. Pokožka získala jasnější a světlejší vzhled. Účinek byl zkoumán pomocí chromatometrických studií.
Účinnost hlavního složení přípravků Laserceutical byl potvrzen v in vitro a in vivo studiích, jejich vynikající účinky jsou zřejmě důsledkem interference s několika mechanismy zesvětlování pokožky. Primárním mechanismem působení je inhibice tyrozinázy.
V dvojité slepé studii in vivo bylo prokázáno, že biotechnologická séra Laserceutical dokáží redukovat stupeň zhnědnutí pokožky po vystavení UV záření.
Pro dosažení konečného optimálního výsledku se přípravek doporučuje používat jako kúru, takže ke zlepšení nedochází okamžitě.

Složení:
LASERCEUTICAL DEN - Aqua; Glycolic Acid; Ammonia; Arctostaphylos Uva-Ursi Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate; Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Polyacrylate; Glycerin; Polysorbate 20; Hydroxyethylcellulose; Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Lilial, Parfum; Propylene Glycol, 5-Chloro-2- Methyl-4-Isothiazolin-3-One, 2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One
LASERCEUTICAL NOC - Aqua; Glycolic Acid; Ammonia; Glycerin; Arbutin; Polysorbate 20; Hydroxyethylcellulose; Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Lilial, Parfum; CI 20 285; Propylene Glycol, 5 Chloro-2- Methyl-4-Isothiazolin-3-One, 2-Methyl-4-Isothiazolin-3-One

Výrobce: Herb-Pharma AG Schweiz, Rorschacherstrasse 90, 9450 Lüchingen, Switzerland

Dovozce pro ČR: Herb-Pharma Czech s.r.o., V Mokřinách 505,147 00 Praha 4, Česká republika

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA
Značka: FC
Produktová řada: FC séra a gely
Kód výrobku: 87046
Kód EAN: 7640119230962
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA

Recenze (3)

FC Laserceutical sérum denní 50 ml + noční 50 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

10 %

používam ho už niekoľko rokov

pomáha pri regenerácii pokožky,je výborný

Proč je to slovensky?

100 %

vyborny

Proč je to slovensky?

100 %

vyborny

Proč je to slovensky?

Diskuze (2)

FC Laserceutical sérum denní 50 ml + noční 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

terkapin - Pro jaký věk se hodí?

(1) 03/10/2019

Chtěla jsem se zeptat, jestli bych tento výrobek mohla používat? Je mi 37 let. Děkuji!

Vstoupit do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám