Podrobné informace

Přípravek na ryze přírodní bázi.EPIGEN INTIMO zklidňuje podrážděnou sliznici, intimní místa pročistí a odstraňuje následky agresivního působení chemických prostředků na vulvo-vaginální sliznici a sliznici předkožky.

Informace o produktu

Výrobce: CHEMINOVA INTERNATIONAL
Značka: EPIGEN
Kód výrobku: 6359
Kód EAN: 8470000478864
Držitel rozhodnutí: CHEMINOVA INTERNATIONAL

EPIGEN INTIMO: Přípravek na ryze přírodní bázi, který byl vyvinut pro ošetření intimních částí těla a sliznic žen a mužů. Obsahuje 0,1% kyselinu glycyrrhizinovou, která je získávána extrakcí z kořene lékořice. Studie prokazují, že tato látka zastavuje replikaci virů herpes simplex I, II, herpes zoster, humánního papilomaviru (bradavice a kondylomata). EPIGEN INTIMO zklidňuje podrážděnou sliznici, intimní místa pročistí a odstraňuje následky agresivního působení chemických prostředků na vulvo-vaginální sliznici a sliznici předkožky. Používáním EPIGENU INTIMO se snižuje možnost virového onemocnění po menstruaci, po intimním poměru, v horkých a rizikových oblastech po návštěvách koupališť apod.

Výrobce: Cheminova international S.A Španělsko

Složení: Kyselina glycirrhizinová 0,1%, kyselina jablečná, kyselina fumarová, kyselina ascorbová, kyselina listová, propylen glykol, polysorbát 80, aqua q.s.

Použití: Mechanický rozprašovač držte v kolmé poloze 1 dávka = 2 zmáčknutí. Aplikuje se na intimní sliznice 2 – 3 krát denně po dobu 5 dnů. O použití při těžších gynekologických potížích se poraďte se svým lékařem.

Upozornění: Pouze pro zevní aplikaci na sliznice a kůži. Nepoužívat v případech přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Balení: Mechanický aplikátor 60 ml, nástavec pro aplikaci.

Recenze (6)

Recenze produktu Epigen Intimo spray 60 ml

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (5)

100 %

(5) (7)

80 %

(5) (6)

100 %

Používám zatím velmi krátce, ale problém rychle ustoupil.

(5) (7)

100 %

Jsem spokojená!

  • Účinný a potvrdil, co se o něm píše.
  • Nic.

(6) (4)

100 %

dobrý přípravek, funguje

(7) (6)

80 %

Přírodní produkt, který pomáhá řešit problémy včas. Určitě doporučuji na poševní problémy v začátku, než se hned vrhat na chemické léky, které následně způsobí nerovnováhu poševního ph a podobně.

  • Koupila jsem si tento sprej na doporučení maminky, která trpí opary na pohlavních orgánech. Skutečně pomáhá snižovat výskyt oparů i svědění v létě, po styku, při užívání antikoncepce.

Diskuze

Diskuze k produktu Epigen Intimo spray 60 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze