Lékárna.cz
Hledat

DRICLOR

Driclor Solution je vysoce účinný antiperspirant určený nejenom pro použití v podpaží, lze jej aplikovat na jakoukoliv nadměrně se potící část lidského těla. Pokud tedy v drogeriích běžně dostupné antiperspiranty nejsou schopny vyřešit váš problém s nadměrným pocením, je pro vás Driclor jasná volba.

Vzdali jste již boj s neustále se tvořícími kruhy na oblečení z nadměrného pocení? Pokud ano, jistě jste prozatím nevyzkoušeli antiperspirant Driclor. Jde bez diskuze o jeden z nejúčinnějších přípravků proti nadměrné tvorbě potu. Díky svému složení dokáže eliminovat pocení již po prvním užití a zbaví vás starostí spojených s nadměrným pocením a z něj vycházejících nepříjemných situací.

Driclor Solution se aplikuje na suchou, nepodrážděnou kůži těsně před spaním, během dne pak již jeho aplikace není nutná. Jakmile se tvorba potu sníží na přijatelnou úroveň, což bude trvat zhruba týden, je možné aplikaci omezit na dvě až tři opakování týdně.

Mnohé kladné recenze a pozitivní ohlasy v internetových diskuzích hovoří jednoznačně ve prospěch tohoto antiperspirantu. Využijte jeho účinků i vy a zbavte se tak nadobro nepříjemného nadměrného pocení!

Kategorie

DRICLOR Solution roll - on 20 ml

Solution roll - on antiperspirant který snižuje nadměrné pocení.…

Skladem více než 5 kusů

355 Kč 289 Kč -19 %

Filtr produktů

Podrobné filtrování

Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.