Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » D » DRICLOR

DRICLOR

Driclor Solution je vysoce účinný antiperspirant určený nejenom pro použití v podpaží, lze jej aplikovat na jakoukoliv nadměrně se potící část lidského těla. Pokud tedy v drogeriích běžně dostupné antiperspiranty nejsou schopny vyřešit váš problém s nadměrným pocením, je pro vás Driclor jasná volba.

Vzdali jste již boj s neustále se tvořícími kruhy na oblečení z nadměrného pocení? Pokud ano, jistě jste prozatím nevyzkoušeli antiperspirant Driclor. Jde bez diskuze o jeden z nejúčinnějších přípravků proti nadměrné tvorbě potu. Díky svému složení dokáže eliminovat pocení již po prvním užití a zbaví vás starostí spojených s nadměrným pocením a z něj vycházejících nepříjemných situací.

Driclor Solution se aplikuje na suchou, nepodrážděnou kůži těsně před spaním, během dne pak již jeho aplikace není nutná. Jakmile se tvorba potu sníží na přijatelnou úroveň, což bude trvat zhruba týden, je možné aplikaci omezit na dvě až tři opakování týdně.

Mnohé kladné recenze a pozitivní ohlasy v internetových diskuzích hovoří jednoznačně ve prospěch tohoto antiperspirantu. Využijte jeho účinků i vy a zbavte se tak nadobro nepříjemného nadměrného pocení!

Více informací

Produktové řady

  • DRICLOR Solution roll-on 20 ml

    skladem do 24 hodin

    Driclor SOLUTION Roll-on 20ml je čirý bezbarvý roztok, který se používá především k ošetření kůže se zvýšenou perspirací v podpaží, na rukách a na nohách.   Doporučené použití Prvních 7 - 10 dní používejte Driclor 1krát denně, a to večer. Použití si naplánujte jako poslední činnost před spaním. Během dne již Driclor nepoužívejte. Jakmile se pocení sníží na vámi požadovanou úroveň (za 7 - 10 dní), můžete použití přípravku snížit na 2 - 3 krát za týden či méně. Driclor roztok nepoužívejte na podrážděnou, porušenou, či čerstvě oholenou kůži. Složení produktu 20% hexahydrátu chloridu hlinitého USP (185 mg/ml) v alkoholu. Věnujte pozornost Driclor nepoužívejte na podrážděnou, porušenou či čerstvě oholenou kůži nebo těsně po koupání/ sprchování. Doporučuje se dodržet interval minimálně 24 h od posledního holení a minimálně 1 hodinu od koupání a sprchování. Minimalizujete tak možné riziko akutního podráždění a štípání.  

    249 Kč -6% 266 Kč

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám