Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » D » DR. SCHÜSSLERA

DR. SCHÜSSLERA

Dr. Wilhelm H. Schüssler se jako první v 19.století zabýval významem minerálních látek pro tělo. Došel tak k závěru, že minerální látky jsou nezbytné pro správné fungování buněk v tkáních. Mnoho zdravotních problemů či nemocí pochází právě z tohoto nedostatku(deficitu) koncentrace solí na buněčné úrovni.

Wilhelm Heinrich Schüssler se narodil 21. srpna 1821 v Zwischenahm, (Německo, vévodství Oldenburg). Pocházel z chudých rodinných poměrů a na své živobytí si vydělával jako domácí učitel . Díky podpoře svého bratra mohl vystudovat medicínu.

blog_img_700.jpg

V prvních letech pracoval jako homeopat a i přesto, že ho homeopatie nadchla, hledal jednoduchou a účinnou metodu, která by mohla vést k hlubšímu odhalení původu nemoci. Nadále vycházel ze svého poznání, že nedostatek minerálních látek v těle brání jeho řádnému fungování.
Správná koncentrace minerálních látek v různých tkáních a buňkách lidského těla zajišťuje přirozenou rovnováhu a buněčnou obnovu. A tak v případě nějakého onemocnění stačí podle Dr. Schüsslera dodat organismu potřebnou sůl v podobě léku.

Co jsou Schüsslerovy soli a jak působí?

Minerální látky jsou pro naše tělo důležité stejně jako například kyslík a mají různé funkce.
Podporují a regulují funkce tělesných orgánů a harmonizují dysfunkce. Tím nám mohou pomoci usnadnit cestu k zotavení. Mají také zásadní vliv na celkový stav organismu.

DR. SCHÜSSLERA

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám