Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Doprava, osobní odběry

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Je-li celá objednávka doručena e-mailem (dárkové poukazy), běžná sazba se snižuje na 30 Kč a zvýhodněná sazba je zdarma bez ohledu na velikost nákupu. Zvýhodněné ceny dopravy platí od 7. 12. 2016 do odvolání.
Možnosti plateb


Možnosti dopravy

Česká pošta

Při doručení Českou poštou si můžete vybrat, zda chcete balík na poštu nebo balík do ruky. Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. Balíček dorazí zpravidla 1 - 3 pracovní dny po odeslání ze skladu. Od chvíle, kdy od nás dostanete e-mail Distribuce objednávky, je už balíček v rukou pošty a doporučujeme Sledování zásilek.

Kurýr InTime

Obdobně jako Česká pošta doručuje i kurýr InTime zásilku zpravidla za 1 - 3 pracovní dny. Více na www.intime.cz.

Osobní odběr - Zásilkovna | 700+ míst

Pro svůj balíček si můžete skočit sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 700 po celé republice. Navíc jsme opět přidali možnost zásilku si vyzvednout i v Lékárně Prima v Chrudimi. Při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí hned následující pracovní den po odeslání ze skladu. Než se pro svůj balíček vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je pro vás připraven.

Zboží zasíláme pouze na území České republiky. Pro zaslání na Slovensko doporučujeme nakoupit v naší sesterské on-line lékárně www.mojalekaren.sk.


Kdy zboží odejde ze skladu?

Datum, kdy jsme schopni zboží odeslat ze skladu, je vždy uvedeno přímo v detailu příslušného produktu. Výsledné datum pro celou objednávku pak najdete v rekapitulaci objednávky, která vám přijde e-mailem. Datum odeslání ze skladu průběžně aktualizujeme s ohledem na skladovou dostupnost, takže se může stát, že se změní např. během čekání na vaši platbu. I proto doporučujeme rychlé on-line platby. Více o platbách

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz