Oblíbené položky

Úvodní strana » Twisto

Twisto

VŠECHNY 100 Kč KÓDY JSME UŽ ROZDALI!

Jestli si ale Twisto chcete vyzkoušet a dostat za to odměnu, založte si do konce listopadu Twisto účet a získejte 300 Kč na váš nákup. Navíc ho můžete zaplatit až v lednu :-) Více informací naleznete ZDE.

Twisto přináší rychlejší a pohodlnější způsob placení - objednané zboží díky Twistu platíte až potom, co vám balíček přijde domů. V těchto sychravých dnech tak nemusíte řešit, jestli pošťák nebo výdejní místo bere kartu, nebo jestli máte zrovna vybranou hotovost. Balík prostě převezmete a zaplatíte do 14 dnů. Služba Twisto je navíc zcela zdarma.

Co je Twisto?

Platební metoda, která umožňuje platit až po doručení a kontrole zboží

Jak Twisto použiju?

Vyberte Twisto při platbě “Platba po převzetí (Twisto)” – a je to.

Kdy a komu mám zaplatit?

Informace k platbě obdržíte na e-mail. Na zaplacení máte 14 dní od odeslání zboží.

Kolik Twisto stojí?

Twisto je zcela zdarma, platíte jen to, co si objednáte.

Potřebujete více informací?

Zákaznická podpora Twisto je k dispozici každý všední den od 9 do 20 na čísle 222 70 33 33 nebo na e-mailu dotaz@twisto.cz. Twisto je určeno pouze osobám starším 18 let.

Poskytovatelem služby je Twisto payments a. s., IČ 016 15 165, se sídlem Praha 1 – Malá Strana, Újezd 450/40, PSČ 118 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19085.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám