Moje srdcovky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Hygienické potřeby » Vložky » Menstruační vložky

OASIS ProBiotic 9 kusů

Kód výrobku: 235617
87 %

Vložky s probiotiky: Revoluce v dámské intimní hygieně.

Více informací

52 Kč

Skladem

V úterý 29. 9. odešleme, u vás ve středu 30. 9.

V úterý 29. 9. odešleme, u vás ve středu 30. 9.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

OASIS ProBiotic 9 kusů

Vložky s probiotiky: Revoluce v dámské intimní hygieně

Mnoha ženám po celém světě znepříjemňují život různá vaginální onemocnění doprovázená výtoky a nepříjemnými pocity.

Moderní vědecké poznatky společnosti FIDE ve spolupráci s biotechnologickou firmou Pharmaceutical Biotechnology umožnily posunout dámskou intimní hygienu do nové aktivní úrovně. Na základě několikaletého výzkumu uvádí výrobce FIDE na trh revoluční produkt v oblasti dámské intimní hygieny – menstruační vložky Carine & Oasis ProBiotic s obsahem živých přátelských laktobacilových kultur.

Proč kombinace dámské vložky a laktobacilů?
Lidský organismus a laktobacily patří neodmyslitelně k sobě. Laktobacily nejenže tvoří významnou součást střevní mikroflóry, ale jsou taktéž nezbytnou složkou vaginální sliznice. Zásadním způsobem se ve vaginální sliznici podílejí na produkci antimikrobiálních látek a na vytváření kyselého pH. Je to zejména kyselé pH, které chrání tuto citlivou sliznici před infekcemi způsobenými jinými bakteriemi a kvasinkami. Pokud z jakéhokoliv důvodu (nejčastěji užívání antibiotik, nošení těsného oblečení, koupání v bazénech, ale i stres apod.) dojde k porušení této křehké poševní rovnováhy, a dochází ke vzniku zánětu. Jedním z účinných pomocníků, kteří jsou schopni cíleně dodat k postiženým sliznicím účinné posily ve formě zdravých laktobacilů, jsou právě dámské vložky Carine & Oasis ProBiotic.

Pro koho jsou vložky Carine & Oasis ProBiotic určené?
Vložky Carine & Oasis ProBiotic jsou vhodné pro pravidelné užívání jak u zdravých žen, které chtějí dbát o svoji intimní hygienu tak u žen, které trpí jednorázovými nebo opakovanými vaginálními záněty bakteriálního nebo kvasinkového původu.

Proč je vložka vhodná pro ženy, které trpí záněty?
Vložky Carine & Oasis ProBiotic dodávají do vaginálního prostředí přirozené bakterie, které tam z důvodu zánětu chybí.

Proč je vhodná i pro zdravé ženy?
Tyto vložky jsou také vhodné pro pravidelné používání u všech zdravých žen, které chtějí aktivně pečovat o svoji intimní hygienu a dobře znají benefity, které probiotika tělu přinášejí. Neexistuje komfortnější a pohodlnější přístup, jak sliznici dodat spoustu přátelských bakterií, než použití hygienické vložky, která je s intimními partiemi v nejtěsnějším kontaktu. Kolonizace vaginální sliznice laktobacily je tak zcela přirozená.

Omezení nepříjemného zápachu
Řada žen má obavu z nepříjemného zápachu, který může vzniknout jak při běžném nošení dámských vložek, tak zejména při probíhajícím zánětu. Nepříjemné aromatické látky vznikají v důsledku rozkladu krve a výtokové tekutiny a to zejména působením nežádoucích bakterií. Přátelské probiotické bakterie rodu Lactobacillus omezují množení nežádoucích nebezpečných bakterií a redukují tak nepříjemné rozkladné mechanismy. Poslední studie poukazují také na použití probiotik při omezení zápachu vzniklého v důsledku pocení. Carine & Oasis ProBiotic tak přináší přátelská probiotika na ty partie těla, které jsou nejvíce náchylné ke vzniku nepříjemného zápachu. Probiotika tak vítězí nad bakteriemi, které jsou hlavní příčinou vzniku zápachu a současně omezují jejich množení.

Jak často vložky používat?
Probiotické vložky Carine & Oasis ProBiotic jsou určené jak pro pravidelné použití u zdravých žen, které chtějí aktivně pečovat o svoji intimní hygienu, tak pro ženy, které trpí různými vaginálními infekcemi.

Vzhledem k velmi zajímavé ceně je lze použít jako účinnější náhradu klasických vložek, které nabízejí jediný benefit - zachycení menstruační krve nebo výtoku. Doporučujeme vložky Carine & Oasis ProBiotic jako vhodný doplněk k omezení vaginálních zánětů doprovázených nepříjemným svěděním, pálením případně výtokem.

Informace o produktu

Výrobce: Fide, s.r.o.
Značka: OASIS
Kód výrobku: 235617
Kód EAN: 2624063
Držitel rozhodnutí: Fide, s.r.o.

Recenze (9)

OASIS ProBiotic 9 kusů

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 87 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

100 %

Pohodlné, príjemné, nedráždili ma. Kúpila som si ich na skúšku pre časté mykózy a zápaly a môžem len odporúčať.

Proč je to slovensky?

80 %

fajn

Proč je to slovensky?

100 %

pomáhají

80 %

Z důvodu častých gyn. problémů jsem si zakoupila tento produkt a dle mého názoru pozitivně přispívá ke zklidnění příznaků.

100 %

zajímavý produkt,nejen praktický,ale i léčebný,a to i preventivně.
trochu vyšší cena
překvapilo mě,že v lékárně běžně nejde zakoupit,sehnala jsem pouze tady
80 %

Velmi dobrý výrobek

60 %

možná jako placebo, žádný účinek jsem nepozorovala, ale samotné vložky jsou dost absorbční a spolehlivé, takže aspon tak

80 %

Diskuze (2)

OASIS ProBiotic 9 kusů

Přidat nový příspěvek do diskuze

Jířa - dotaz

(1) 31/03/2019

Prosím, nevíte někdo, jaké má tato vložka rozměry? Tedy hlavně délku. Předem moc děkuji:)

Vstoupit do diskuze

Zkušenosti uživatelů

80 % 19/01/2014

Z důvodu častých gyn. problémů jsem si zakoupila tento produkt a dle mého názoru pozitivně přispívá ke zklidnění příznaků.

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám