Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické potřeby Zdravotnický materiál Náplasti

REMEDICUM Detoxikační náplasti 10 ks

Kód výrobku: 286009
Na chodidle jsou soustředěny všechny akupunkturní dráhy a reflexní body, které představují všechny vnitřní orgány.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

172 Kč
ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

REMEDICUM Detoxikační náplasti 10 ks

Na chodidle jsou soustředěny všechny akupunkturní dráhy a reflexní body, které představují všechny vnitřní orgány. Krevní oběh a akupunkturní dráhy jsou úzce propojeny. Většina toxinů koluje tělem v krevním řečišti. pomáhají odstraňovat toxiny a nečistoty z těla zlepšují krevní oběh a metabolismus zmírňují únavu zmírňují otoky chodidel 100 % přírodní složení s turmalínem vyrobeno na základě poznatků tradiční čínské medicíny (TCM)

V dnešní době jsme bombardováni různými škodlivými látkami ze stravy i z ovzduší. Ty se pak hromadí ve formě toxinů v našem těle a škodí nám, především v okamžiku, kdy je naše tělo oslabeno.

Vzhledem k vyšší hustotě většiny toxinů dochází gravitačním působením k jejich nashromáždění v nohou. Podle tradiční čínské medicíny je množství toxinů v chodidlech vyšší než v jiných částech těla. Po celodenní námaze proto mnozí pociťují, že jim končetiny otékají. Mnoho lidí má celoročně chladné nohy a jeví známky špatného krevního oběhu. Jedinečný turmalín vytváří slabé elektrické impulsy, které odstraňují blokace a zlepšují krevní oběh a metabolismus.

Informace o produktu

Výrobce: REMEDICUM S.R.O.
Značka: REMEDICUM
Kód výrobku: 286009
Kód EAN: 8594014742824
Držitel rozhodnutí: REMEDICUM S.R.O.

Recenze

REMEDICUM Detoxikační náplasti 10 ks

Diskuze

REMEDICUM Detoxikační náplasti 10 ks

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám